• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

05:15 Písničky
05:30 Kompas
Šalomounovi nástupci (31): Tři roky sekání dobroty (2/2) (R)
05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bozi bázeň


Od září (také) nově

Po prázdninové pauze se rozhlasové vysílání vrací do běžných kolejí – ale na mnoha místech dochází k úpravám.

Noví protagonisté se přihlásí v programech #nofilter a Štafeta. Relace především pro mladé #nofilter bude vznikat ve spolupráci s City Church Ostrava, průvodcem bude Milan Michalko. (Ke slyšení v pondělí v 11:15 a v úterý od 18:30.)
Štafetu setkání věnovaných výchově a rodině přebírají moderátorka Renáta Žemličková, která bude usedat ve studiu s osobnostní poradkyní Milenou Mikulkovou. Prostor dostanou otázky týkající se správného mužství, správného ženství a rodičovství. (Premiéra čtvrtek 11:15, repríza pátek 18:30.)
S novým školním rokem se proměňuje také podoba vysílaných magazínů. Od pondělka do středy v 16:30 (s reprízou následující ráno po sedmé hodině) poslouchejte příspěvky brněnské redakce. Čtvrtky budou patřit hostujícím pořadům – první týden v měsíci magazínu Židé a my, druhý magazínu z Prahy, třetí romskému magazínu O Jezu tut džanel a čtvrtý magazínu ze Slezska. Magazín přibude také v sobotním podvečerním programu mezi 18. a 19. hodinou.  
Okno do historie s výklady církevního historika Františka Holečka nahrazujeme sérií Víra nespoutaná s vyprávěním křesťanů, kteří byli ochotní pro svoji víru v Krista obětovat i vlastní svobodu. (Premiéra čtvrtek 9:30, repríza pátek 16:00 a pondělí 5:30.)

Některé pořady se dočkají nových repríz – Zákoutí si můžete nově pustit v úterý v 10:00, s programem Na sobotní frekvenci Proglasu budeme v sobotu po půlnoci vstupovat do víkendu a v neděli po 23. hodině naladíte Večer pod lampou.

Se závěrem prázdnin se loučí program Krok za krokem, na kterém se léta podílel Čechoameričan Jiří Novák. Od září si pauzu berou i Martin a Katka Okáčovi, protagonisté pořadu Dušebol aneb Na rovinu o duševním zdraví a nemoci.

Upravený přehled pořadů pro jednotlivé dny najdete zde

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.