Živé vysílání

07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (13/24): Mateřské mléko


Přihlaste se...

Možná jste si toho také všimli - na tomto webu najdete vlevo nahoře tajemné tlačítko "Přihlaste se". Pokud jste tak už učinili, váš krok teď dochází odměny  - a pokud ne, neváhejte ani chvíli.
V sekci pro přihlášené najdete teď nově například první tři série pořadu Uši k duši (o který si nejčastěji píšete) nebo vybrané pořady letošního adventního a vánočního vysílání (zatím první Tematickou sobotu na téma Bůh s námi v rádiu, další budou postupně přibývat, stejně jako výběr z programů vysílaných v průběhu adventu a Vánoc).

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Advent a Vánoce na Rádiu 7: Immanuel - Bůh s námi

Immanuel – Bůh s námi. Ujištění, které se ponese adventním a vánočním vysíláním Rádia 7.
Základní změnou v adventním programu našeho rádia je pravidelně pomyslné otevírání okének adventního kalendáře. V něm se tentokrát budeme setkávat s externí moderátorkou rádia a čerstvou maminkou Hankou Weignerovou. Poslechněte si její zamyšlení vždy v pondělí, ve středu a v pátek ve 14 a v 18 hodin, v úterý, čtvrtek a sobotu v 6:15, v 9:00 a krátce před polednem nebo v neděli ve 12:15,v 18 a v 21 hodin.
Dopolední vysílání o adventních sobotách shrnuje, jak se Boží zaslíbení blízkosti projevuje v životě Rádia 7 (odvysíláno 2. 12., připravuje Luděk Brdečko), v rodině (9. 12., chystá Lenka Malinová), v církvi (16. 12., připravuje Lucie Endlicherová), a jak ono „jsem s vámi“ zažíváme jako lidé (23. 12., v režii Lídy Hojkové). K poslechu vždy od 9:15 do 11:00.
Projekt … s námi se dostal i do prosincových Intervalů – ty dají mimo jiné nahlédnout do tvorby některých písničkářů a budou mapovat jejich snahu srovnat se tematikou Boží (ne)blízkosti v lidském životě. Začínat budeme s Jaromírem Nohavicou (pátek 1. prosince 20:00, repríza pondělí 4. 12. 15:00) a pokračovat budeme s Karlem Plíhalem (8. 12., 20:00) a Pavlem Helanem (15. 12., 20:00). 
Je ještě mnoho dalšího, na co se můžete těšit po celý prosinec - sledujte naše vysílání a zůstaňte s námi :-). 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.