• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

09:15 Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
(vysílá slovenská redakce)
10:00 Príbehy pre deti
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Evergreeny
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů
12:15 Sváteční slovo
Deset družiček - problém dobré pověsti

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Problém dobré pověsti


Národní týden manželství na Rádiu 7

Rádio 7 se i letos přidává k Národnímu týdnu manželství. Co všechno vás čeká ve vysílání? 

Manželství se dá kromě jiného přirovnat k tanci. Dá to práci, než se ti dva sehrají a plynou ve stejném rytmu. V únorových Fortepianech se můžete pustit do tance hned několikrát. 13. 2. s Zdeňkem a Jarkou Fikejsovými vykročíme  do manželství zvesela,  20. 2. budeme s Michalem a Ivetou Beranovými  hovořit o zatěžkávacích zkouškách a 27. 2. se v setkání s Tomášem a Miriam Süssovými zaměříme na  zabijáky manželství. Fortepiano má premiéru ve středu po 13. hodině a reprízu v sobotu v 10:00.

Petr Raus, jeden z protagonistů pořadu Kudy kam, započal na podzim cyklus úvah o prvotní církvi. Rád by ho dokončil, ale ani v únorovém vydání programu, kterým bude provázet, se to nepovede . Pořad se totiž bude vysílat v době, kdy poběží Národní týden manželství, a to nejde nerespektovat. Tématem NTM budou Zabijáci manželství, on se bude držet prakticky stejného tématu. Ve středu 13. února od osmé hodiny večerní vás Petr Raus zve k přemýšlení na téma Manželská rizika. Záznam relace poslouchejte v pondělí 18. 2. ve 13:00.

Valentýnským vysíláním nás bude provázet mimo jiné i biblická úvaha Daniela Nováka Valentýnu. Poslechněte si v 6:30 nebo 9:45. 

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Ovšem když se v manželství dostane ke kormidlu nějaký ten zabiják, je jasné, že se loď může začít potápět, místo aby plula dál. Jak udržují kurs své plavby a co jim pomáhá, o to budou mluvit Kramolišovi – architekt Milan a jeho žena Míša, domácí paní udržující chod rodiny takovým způsobem, že z jejího náhledu na tuto disciplínu čerpají i ostatní. Okénko do života jedné rodiny přinese pořad Na sobotní frekvenci Proglasu 16. února po osmé ranní. (Reprízu zachytíte ve středu 20. 2. ve 22:00.)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.