• Promo 2018
  • Evangelia 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

16:15 Čtení z Bible 21
16:30 Magazín z regionů
17:00 Písničky
17:15 Doteky
Jak v životě překonávat svá "nahoře" a "dole" (1/2) (R)
17:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (14/24): Setník


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

O trestání Božím a lidském

Zločin a trest. Prozaické spojení vyvolávající vzpomínky na známého pisatele. Ale, co když jsem zločinec já? Zasloužím si trest? Kdo mě potrestá? Má na to právo? Může trestat jen Bůh? Nebo Bůh netrestá? Myšlenka trestu, spravedlivého následku uděleného za špatný čin, se někdy křesťanů zdánlivě snad ani netýká. Je to tak jen díky Bohu samotnému. Přesto jsou zločiny a tresty každodenním jevem jak ve fyzickém světě, tak v nadpřirozeném životě. Přidejte se k zamyšlení o trestání Božím a trestání lidském se soudcem Ondřejem Kubů a Janem Vytřísalem v sobotu 15. 12. od osmé ranní Na sobotní frekvenci Proglasu.

Vytisknout E-mail

Pokoj jako dar

Kdo z nás by netoužil po pokoji? Po vědomém klidu, po skončení všeho pnutí a nejistot. K přemýšlení o pokoji zvou v programu Na sobotní frekvenci Proglasu 22. prosince moderátorka Kateřina Hodecová a její host, emeritní kazatel ČCE, ThDr. Jindřich Slabý. Zkoumat budou pokoj, který vstupuje do života člověka jako dar ve chvíli, kdy člověk stojí pevně na Božích cestách. Přidejte se k poslechu. Reprízu pořadu opakujeme ve středu 26. prosince po 22:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.