Playlist

Živé vysílání

04:00 Písničky
04:15 Zákoutí
Vzlétnout jako pták (R)
04:45 Písničky
05:00 Stopy
(R)
05:15 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Montgolfiéra


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Svoboda je křehká

Svoboda je křehká věc. Po třiceti letech života "ve svobodě" je možné se ohlížet a přemýšlet o zodpovědnosti jedince i společnosti - za svobodu jednotlivce i svobodu ostatních… K rozmlouvání o svobodě přizvala Lucie Endlicherová Zdeňka Bártu, signatáře Charty 77, jednoho z polistopadových poslanců, zakladatele Diakonie ČCE v Litoměřicích. Přidejte se i vy při poslechu programu Na sobotní frekvenci Proglasu 16. listopadu v 8:00.

Vytisknout E-mail

Média - zlá, nebo dobrá?

Jakou optikou pohlížet na zprávy, které kolem sebe vidíme dnes a denně? Co dělat proto, aby náš úhel pohledu nebyl zkreslený a zachovali jsme si čistý výhled? Lucie Endlicherová v rozhovoru s novinářem Petrem Vizinou zkoumá, jakou jsou média - zlá, nebo dobrá? Ptejte se spolu s nimi při poslechu programu Na sobotní frekvenci Proglasu 23. listopadu po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Muž podle Božího srdce

Tlak dnešní společnosti na to, jak by měl vypadat ideální muž se stále přiostřuje a přesto, stále spousta mužů nenachází svoji identitu a neplní nároky, které na ně společnost klade. Jsou muži v dnešní době jiní než před dvaceti, třiceti lety? A jestli ano tak v čem? Jaké jsou konkrétní výzvy, kterým musí čelit? Jakou specifickou úlohu zamýšlel Bůh pro muže? Tyto a další otázky si bude klást Štěpán Matuška společně s Viktorem Balážem v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Poslouchejte živě v sobotu 30. listopadu od osmi hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.