Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:15 Život víry
Petr Barvich (R)
10:45 Písničky
11:00 Rozmarýna
Životní výzvy (R)
12:00 Sváteční slovo
Být solí (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Být solí


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Vysíláme 30 let!

Už 30 let sídlí česká redakce Trans World Radia v Brně. Rozhlasová stanice, která se dodnes celosvětově zaměřuje na vysílání do zemí, kde není náboženská svoboda, předala díl odpovědnosti místním křesťanům, kteří už právě 3 desetiletí zvěstují Dobrou zprávu v České republice. K začátkům a rozjezdu práce se vrátíme i v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu; k mikrofonu usednou Kateřina Hodecová a Marie Frydrychová - jedna ze zakládajících osob české redakce. Poslouchejte 19. září od osmé hodiny ranní.

Vytisknout E-mail

Boží načasování

Existuje něco jako Boží načasování? A jestli ano, jak ho v našich životech rozpoznat? I biblická kniha Kazatel mluví o čase a obdobích poměrně obsáhle. Jak můžeme rozpoznat období ve kterém se právě teď nacházíme a jak být trpěliví a očekávat Boží načasování - nejen o tom se bude bavit Štěpán Matuška s Josefem Kohoutkem v pořadu Na sobotní frekevenci Proglasu  v sobotu 26. září po 8 ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.