Živé vysílání

20:00 Pohovka
Marián Lipovský, Timothy a CD Jediný
21:00 Světem Bible
Přísloví 27,1-27
21:30 Světem Bible
Přísloví 28,1-28
22:00 Noční můry
Bezstarostné léto,...podzim?, zima?, jaro?
23:00 Modlitby podle Bible
Jonáš (5/7): Lítost (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Petunky - Veronika Kmetová


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Ukradený syn

V pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vám tentokrát nabídneme doslova strhující příběh ženy, která byla okradená - o vlastního syna. Roky pak čekala na jakoukoli zprávu o tom, jak žije a jak se mu daří. V kontrastu s touto situací Bible říká: Všechno napomáhá k dobrému těm, kdo ho (Boha) milují. Pavla Chaloupková Boha skutečně miluje a tak se nabízí logická otázka: K čemu jí pomohla tato situace? Poslouchejte 18. srpna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Láska je nade všecky rozdíly

Začalo to jednou modlitbou a srdcem hořícím pro Východ, pokračovalo cestou do světa a dnes tohle životní dobrodružství drží Renatu Vetchou už šest let v Kurdistánu. Život svobodné ženy uprostřed muslimské kultury rozhodně stojí za prozkoumání - mimo jiné je totiž dobrým důkazem toho, že láska je nade všecky rozdíly. Pojďme tuto skutečnost společně prozkoumat v programu Na sobotní frekvenci Proglasu 25. srpna po osmé ráno. Na slyšenou se těší také moderátorka Lucie Endlicherová. Znovu opakujeme ve středu 29. srpna večer jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jan Balcar

V letošním roce uplyne 150 let od založení nejstaršího sboru Církve bratrské a 130 let od úmrtí Jana Balcara, který u zrodu sboru v Bystrém tehdy stál. Historička Tereza Vinterová napsala k těmto výročím knihu. O starých příbězích, o víře a horlivosti našich předků, ale i o jejich odkazu v našich současných životech si budeme s autorkou knihy povídat v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 1. září od 8. hodiny ranní. K poslechu zve Petr Raus.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.