Playlist

Živé vysílání

11:15 Průsečíky
Průsečíky v životě IT experta (1/2)
11:45 Písničky
12:00 Myšlenka na den
Látková výměna (R)
12:05 Písničky
12:30 Čtení na pokračování
Vysoká škola vděčnosti (3/22)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Látková výměna - Marie Faldynová


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Kompromis není popření hodnot

Kompromis není popření hodnot, říká v rozhovoru s Lídou Hojkovou Pavel Bělobrádek, politik, který se několik let pohyboval ve vrcholných kruzích naší veřejné scény. Jak prožívá svou kariéru, ale také osobní život víry, bude vyprávět v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu  v sobotu 9. listopadu v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

Svoboda je křehká

Svoboda je křehká věc. Po třiceti letech života "ve svobodě" je možné se ohlížet a přemýšlet o zodpovědnosti jedince i společnosti - za svobodu jednotlivce i svobodu ostatních… K rozmlouvání o svobodě přizvala Lucie Endlicherová Zdeňka Bártu, signatáře Charty 77, jednoho z polistopadových poslanců, zakladatele Diakonie ČCE v Litoměřicích. Přidejte se i vy při poslechu programu Na sobotní frekvenci Proglasu 16. listopadu v 8:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.