Playlist

Živé vysílání

02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Duchovní výzvy Komenského (R)
04:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Duchovní výzvy Komenského

Jana Ámose Komenského známe hlavně jako učitele národů, ale on byl i neskutečnou duchovní osobností. Několikrát za sebou zažil společenské pohromy, osobní tragédie, ale i život v izolaci. V čem nás mohou jeho myšlenky inspirovat do dnešních nejistých a náročných dnů, o tom si bude povídat Petr Húšť s koordinátorem projektu Komenský 2020 Janem Rokošem. Poslouchejte Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 4. dubna 2020 v 8 hod.

Vytisknout E-mail

Hooligan Church

Když Ježíš stoloval s celníky, prostitutkami a dalšími lidmi z okraje společnosti, mnohým to vadilo. Na ty z církve, kdo dnes pracují s bezdomovci a podobnými "existencemi", se díváme s obdivem, ale zůstává otázkou, zda bychom neměli čelit něco podobného... Hostem velikonočního vydání pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude Marek Mefo Húšť, který ve Vsetíně pořádá setkání Hooligans Church - dveře jsou otevřené dokořán každému, kdo se nebojí vstoupit. Přijďte i vy - 11. 4. v 8:00.

Vytisknout E-mail

Vinuté perly života

Víte, jak se vyrábí vinuté perly? Vezmete skleněný prut, v plameni ho nahříváte tak dlouho, až změkne a pomocí různých nástrojů z něj tvarujete to, co chcete. Pokud se budete dívat pod ruce zkušenému výtvarníkovi, dost možná vám to připomene životní formování. O Božím tvarování i o výrobě této skleněné krásy bude řeč v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v rozhovoru Kateřiny Hodecové s Alenou Chládkovou. Poslouchejte v sobotu 18. dubna od 8 hodiny na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.