Živé vysílání

18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:20 Správy z kresťanského sveta
(vysílá slovenská redakce)
19:00 Rodinný magazín
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
20:10 Vyberáme z knižnice
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sebevražda ve dvou


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Manželství bez mýtů

Mýty, kterým v životě věříme, bývají dříve nebo později vystaveny zkoušce, kterou většinou nepřežijí. Letošní Národní týden manželství chce takto zamávat s mýty, kterým věříme o manželství. Kterým manželským mýtům přestali během společného života věřit manželé Karolína a Jakub Limrovi a jak se jim žije "obyčejné manželství" pár let po nelehké zkoušce, kterou prošli? I o tom bude řeč v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu 17. února po osmé ráno; na slyšenou se těší Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Bůh nám dává vše potřebné ke (zbožnému) životu

Říká se, že většina lidí má pocit, že by stačilo mít jen o pár tisícovek víc a byli by se svým platem spokojeni; a to bez ohledu na to, v jakém oboru pracují a kolik činí aktuální výše jejich výplaty. Dá se to stejné prohlásit i o životě s Bohem? Stačilo by jen pár kapitol Bible navíc, par modliteb navíc, pár hodin služby navíc - a náš život s Bohem by byl takový, jako má být? Nebo jste s tím svým spokojeni? Bůh nám dává vše potřebné ke (zbožnému) životu, hlásá titulek pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 24. února v osm ráno. Hostem Lucie Endlicherové bude Břetislav Fajmon, vysokoškolský pedagog, člen Evangelikálního společenství Brno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.