Playlist

Živé vysílání

13:00 Akademie
Kde je Bůh, když se ději zlé věci? (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Nahoru, dolů (3/7): Běžte všichni někam ... (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Ovoce Ducha


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Děti zpod Andělského stromu

Vzrůstající datum voní Vánocemi. Rodina pospolu, dárky, světýlka, radost... a také povědomí o těch, kdo to prostě "mají jinak" - nejčastěji aniž by si tuhle situaci vybrali. Specifická je třeba u dětí, jejichž rodič či rodiče jsou ve výkonu trestu. A právě na takové pamatuje ve své práci i spolek Mezinárodní vězeňské společenství. S Žanetou Dvořáčkovou, která je zodpovědná za dětské projekty, usedne ve studiu Lucie Endlicherová. Přijměte pozvání v sobotu 21. listopadu po 8 ráno v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu.

Vytisknout E-mail

Vyplnit mezeru

Daniela Hurtová je žena mnoha talentů, pracuje pro festival UNITED jako vedoucí propagace, se svým mužem, ale i samostatně se věnuje různým dalším projektům i ve volném čase. Jak zaplnit mezeru, která možná vzniká v našem okolí? Jak být Bohu dostupný a připraven do ní vstoupit? Bude se ptát Štěpán Matuška v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Nalaďte si Rádio 7 nebo Radio Proglas v sobotu 28. listopadu ráno po 8 hodině.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.