Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Lady Jana Greyová (10/20)
12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Řeka života
Václav Čermák (R)
14:00 Myšlenka na den
Mimozemšťané (R)
14:15 Písničky na přání

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mimozemšťané


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Co je staré, nemusí být do šrotu!

Když jdu číst Bibli, pravidelně otevírám nejdříve Nový zákon. A pak si říkám, ale vždyť větší část této knihy tvoří zákon Starý. Mnozí z nás si ke Starému hledají cestu prostě hůře, než k Novému. Tento problém však nesdílí Taylor Patty, který o Starém zákoně nejen mnoho ví, ale hlavně k jeho čtení dokáže nadchnout. K čemu je Starý zákon dnešnímu křesťanovi, jak jej číst, a vůbec proč? To bude tématem rozhovoru v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu s datem 23. 6.po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Náročné vztahy

Proč si někdy nerozumíme, i když po tom toužíme? Lidské vztahy znamenají velké bohatství, ale zároveň je to někdy velmi náročné - na tom se asi shodneme všichni. Právě o úskalích ve vztazích, jejich náročnosti, ale také o jejich kráse bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 30. června po osmé hodině ranní. Těší se na vás Kateřina Hodecová a Kazatel Církve bratrské a bývalý předseda Rady této církve i Ekumenické rady církví Daniel Fajfr.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.