Živé vysílání

12:00 Přehled pořadů
12:15 Čtení na pokračování
Tulákem pro Krista (14/19)
12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Kudy kam
Myslete na to, co je nahoře (R)
14:00 Myšlenka na den
Adventní kalendář (11/24): Mateřská láska

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (11/24): Mateřská láska


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Pod pokličkou života kazatele

"Říkáš potkat se.... hm, ano... počkej - tak já bych mohl v pondělí za tři týdny." Pokud vám tato věta připadá známá a pokud jste ji navíc někdy slyšeli z úst známého kazatele, pracovníka v církvi, pastora - pak právě za vámi letí pozvání k poslechu programu Na sobotní frekvenci Proglasu 9. prosince. Bronislav Matulík, kazatel sboru Církve bratrské v Praze na Soukenické ulici, dá po osmé ranní nahlédnout "Pod pokličku života kazatele".

Vytisknout E-mail

Děti a evangelium

Říká se, že Vánoce patří dětem. Pokud tím myslíme především dárky, pak zřejmě ano - ale stačí dětem splnit, co si napíšou do někdy velmi dlouhého seznamu přání? Jak jim dát to nejdůležitější, z čeho nevyrostou a co časem neodloží jako nezajímavé? Dá se dobrým způsobem předat víra a poznání Ježíše nejenom jako toho miminka v jesličkách? Na důležité otázky výchovy a vedení dětí přijede do studia odpovídat ředitel Dětské misie Zbyšek Šikula v sobotu 16. prosince po 8. ranní v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu. Reprízu opakujeme ve středu 20. prosince po 22:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.