• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

16:15 Čtení z Bible 21
16:30 Magazín z regionů
Otevření Mozaika Café, Oblastní konference sester AC, Akce uvnitř CB
17:00 Písničky
17:15 Doteky
Riziko poslušnosti Bohu (R)
17:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Vyslyšená modlitba


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Důvod k lásce

Je láska k Bohu pocit nebo spíše ovoce skutků? Lze se mu líbit nebo na sobě musíme hodně zapracovat, aby s námi mohl počítat? Jaká je Boží láska k lidem a jak může vypadat ta lidská láska k Bohu, o tom bude řeč v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, jehož hostem je tentokrát pastor letničního sboru v chorvatské Rovinji, Jiří Dohnal. Poslouchejte v sobotu 23. února po 8 hod. ranní na Radiu Proglas a Rádiu 7. Pořadem bude provázet Kateřina Hodecová. Reprízu pořadu uslyšíte znovu 27. února večer.

Vytisknout E-mail

Divoká cesta muže

Jak si v životě udržet charisma, divokost a nespoutanost a přitom umět přijmout zodpovědnost a mít disciplínu a řád? Jak být dravý a ambiciózní a přitom naslouchat jemnému Božímu hlasu a respektovat Boží vůli? Na tématu Divoká cesta muže si bude v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Petr Húšť s ředitelem vsetínské Diakonie Danem Žárským. Poslouchejte v sobotu 2. března v 8:00 ráno.

Vytisknout E-mail

Zametáme? Pod koberec!

Uklízet se musí, tříbit taky. Ale výsledkem často není prvoplánově pořádek, uklízení totiž znamená často věci nejprve vyndat ze skříní, šuplíků a komor, abychom je mohli probrat a nějak smysluplně vložit zpátky. Nejprve tedy vyrobíme ještě větší nepořádek a chaos, který se teprve probírkou stává pořádkem. No a tady je často zakopaný pes, protože když zrovna neuklízíme ve skříni, ale třeba ve své hlavě a srdci, najdou se věci, které řešit a probírat vůbec nechceme. A pak se sice zametá - ale pod koberec. Jaro je tradičně výzvou k úklidu, pojďme tedy v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu zkusit nakousnout témata, která je dobré si probrat, promyslet - a správně uložit. Hostem Kateřiny Hodecové bude po 8. ranní Jiří Unger, tajemník České evangelikální aliance.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.