Playlist

Živé vysílání

15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Job (R)
15:25 Písničky
15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Co je před očima


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Bitva na Vítkově 1420

Od bitvy na Vítkově uplynulo letos rovných 600 let. Proč připomínat právě toto střetnutí husitských a křižáckých vojsk? S historikem a archeologem Josefem Kovářem natáčela Kateřina Hodecová - k poslechu relace Řeka života zveme v 10:00 ve středu 16. září

Vytisknout E-mail

Hana Petrová

Relace Řeka života tentokrát přináší životní příběh ženy, která spolu se svým mužem věnovala celý život mladým lidem, z církve i takzvaně ze světa. Oba se zaměřili na praktickou službu, vyučování, ale hlavně předávání životních zkušeností mladým, kteří své místo v životě teprve hledali. Jejich vliv i po letech nese ovoce - což ostatně uslyšíte ve vyprávění Hany Petrové, se kterou natáčela Dana Kenningová. Záznam jejich rozhovoru nabídneme ve středu 23. září dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Anděl vězení Elizabeth Fry

“Ať všechno, co dělám, je službou Tobě.” Tahle věta byla celoživotní modlitbou Elizabeth Fry, ženy, která bojovala za lepší podmínky ve věznicích, zřídila charitu pro bezdomovce a chudé, pomohla ženám k větší sociální rovnocennosti a finančně pomohla mnoha projektům. Říkali jí “anděl vězení”. Z deníkových záznamů, které si celý život psala, budeme skládat mozaiku života této nevšední ženy v relaci Řeka života  30. září.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.