Playlist

Živé vysílání

20:15 Ke kořenům
Zlo
21:00 Jazzový klub
Alfredo Rodriguez & Pedrito Martinez: CD Duologue
22:00 Bohoslužba
Z mělčiny na hlubinu (R)
22:45 Písničky
23:15 Zákoutí
Ta Kuchařka ze Svatojánu (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Být služebníky všech


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Z mělčiny na hlubinu

Opusťte pohodlné vody toho, co znáte a vydejte se znovu objevovat. Potřebujeme se z mělčiny přesunout do hloubky, kde jsou největší Boží poklady. I tyto výzvy zazní v kázání Jakuba Limra v nedělní bohoslužbě na Rádiu 7 28. června. Poslechněte si ho v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Božím cílem pro nás je radost

Když se izraelský lid vrátil z babylonského zajetí zpět do Jeruzaléma a prorok Ezdráš vzdal chválu Bohu a četl ze Zákona, lidé byli zasaženi, plakali a klaněli se Bohu. Po pláči přišla veliká radost. A tak se to děje i dnes, když se setkáme s Bohem v pokání. Zazní to v kázání Daniela Kalety se 5. července.

Vytisknout E-mail

O dvou Eliáších

Máme za sebou jarní koronavirovou etapu, kdy se život zastavil a hodně omezil. Na youtube začala přibývat videa s kázáními z různých církví a společenství, protože nebylo možné scházet se. Jedno takové si poslechneme 12. července. Karel Hauptman z Apoštolské církve Brno bude kázat krizích, které přicházejí do našeho života, a také o dvou Eliáších.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.