Playlist

Živé vysílání

02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Duchovní výzvy Komenského (R)
04:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 20:15/ repríza: sobota 10:15 / noční repríza: pátek 4:15
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Jen jedny dveře do nebe (1/2)

"Všechny cesty vedou k Bohu. Hlavně když věřím a myslím to upřímně. Bůh je dobrý a nikoho by nezatratil." Tyto a ještě spoustu podobných přání či tradičních vět si můžeme vzít za své, ale realita života je jiná. Bůh říká, že k němu vede jen jedna cesta a že je velmi málo těch, kteří na cestu vstoupí a jdou po ní.... Pojďme o té jediné cestě přemýšlet v Dotecích od neděle 5. dubna po 20:15.

Vytisknout E-mail

Jen jedny dveře do nebe (2/2)

Pokud chceme věřit Bibli, musíme ji přijmout jako celek se vším, co tvrdí - včetně toho, že Ježíš je jedinou cestou, skrze kterou se můžeme dostat k Bohu. Právě tuto pravdu zdůrazňuje v Dotecích Charles Stanley. Nalaďte si jeho vyučování v neděli 12. dubna po 20:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Kam se obrátit o pomoc

Starý pán chce odměnit malého chlapce plnou hrstí třešní. Pobízí ho, ať si nabere, ale chlapec nic. Čeká a stále kouká na třešně. Děda se ho ptá, proč si nenabereš? "Naber mi ty, protože ty máš větší ruku..." Mnohem více nesrovnatelné jsou možnosti naše a Boží. Kam se obracet, když potřebujeme pomoc, ukáže Charles Stanley v Dotecích 19. dubna od 20:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.