• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

16:15 Čtení z Bible 21
16:30 Magazín z regionů
Otevření Mozaika Café, Oblastní konference sester AC, Akce uvnitř CB
17:00 Písničky
17:15 Doteky
Riziko poslušnosti Bohu (R)
17:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Vyslyšená modlitba


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Zabijáci manželství

Po celý měsíc únor jsme ve Fortepianu probírali manželské téma. Ve Fortepianu 27. února ho s Miriam a Tomášem Süssovými uzavřeme . O zabijácích manželství budeme hovořit od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Církev Jinak

V dnešní době možná více než v minulosti církev hledá způsoby, jak oslovit lidi, jak zpřístupnit evangelium a nedělní bohoslužby. Jak dělají církev jinak v apoštolské církvi Uherském Hradišti, se bude ptát pastora Rosti Šišky Lenka Malinová ve Fortepianu 6. března. Poslouchejte od jedné hodiny.

Vytisknout E-mail

Mít svou fabriku...

Mít tak svou fabriku! To je přání skupiny mladých křesťanů z Letovic, kteří pracují s dětmi a mládeží. O jakou fabriku se jedná a k čemu ji potřebují, poví Pavel Kratochvíl ve Fortepianu 13. března. Rozhovor s ním začíná ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.