Playlist

Živé vysílání

16:15 Písničky
16:30 Listárna
17:00 Interval
Jan Fic: CD Potom (R)
18:05 Myšlenka na den
Co je před očima (R)
18:30 Štafeta
Žena ženě andělem (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Co je před očima


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Přípravka na život

Jak se dobře připravit na život a jak najít to správné místo, kde budeme dělat to, co po nás chce Bůh? Jaký směr nabírají životy dvou mladých dívek Terezy a Emy a co se naučily v Iráku, kde byly pomáhat v jedné misionářské rodině, o tom si budeme povídat v dalším Fortepianu 14. září.

Vytisknout E-mail

Soudím, soudíš, soudíme

Soudce by měl být nezávislý a spravedlivý. Je jmenován prezidentem na návrh ministra spravedlnosti. Co to obnáší být jedním z nejmladších soudců a ještě k tomu křesťanem, se bude ptát Lenka Malinová Vítězslava Plevy v pořadu Fortepiano 21. září. Poslouchejte od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.