• Evangelia 2018
  • Promo 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

06:50 Písničky
07:00 Magazín z regionů
Dobré zprávy ze Slezska: Misie ve Francii, slovo o modlitbě, pozvánky (R)
07:30 Uši k duši
Hřích (3/4): Hřích a pokárání (R)
07:45 Písničky
08:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Srdce obrněné

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Co by nám zbylo?


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Život jako orientační běh

Pro náš život existuje mnoho příměrů. Jedním z nich je, že život je jako běh - ostatně toto přirovnání najdeme i v Bibli. Život Lenky Merhulíkové, která bude hostem ve Fortepianu 17. října, byl odmalička spojen s orientačním během.Více se dozvíte od jedné hodiny.

Vytisknout E-mail

Nečekaná zastavení

Někdy se v životě stane, že uprostřed vší zaměstnanosti a úkolů přijde nečekané zastavení. Nedá se nic dělat, dál to nejde. Jak zareagujeme, co s tím uděláme? Jan Kuklínek prožil dvě nečekaná a velká zastavení. Musel přehodnotit svůj dosavadní život i práci. Více o tom poví ve Fortepianu 24. října. Poslouchejte od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Pomáhat lidem zblízka

O tom, že máme pomáhat svým bližním, není třeba dlouze mluvit. O pomoci nejrůznějšího charakteru se mluví v naší společnosti i v církvi často. Dělají se různé sbírky pro potřebné, kam můžeme posílat peníze, sběr šatstva a mnoho jiného. Existují také organizace, které se zaměřují na pomoc lidem. Poslat peníze nás tolik nestojí, ale pomoci konkrétnímu člověku, to už je zase něco jiného... O pomoci a pomáhání si budeme povídat v posledním říjnovém Fortepianu s Petrem Bartošem, který stojí v čele diakonie Apoštolské církve. Poslouchejte 31.října ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.