Playlist

Živé vysílání

02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Duchovní výzvy Komenského (R)
04:00 Písničky
04:15 Modlitby podle Bible
Předvelikonoční (2) (R)
04:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Co vypráví kříž

Symbolem Velikonoc je kříž. Připomíná smrt vykupitele světa Pána Ježíše Krista. Jak tomu rozumí dnešní mladí lidé? Říká jim to ještě něco? O tom, co vypráví kříž, si budeme povídat v předvelikonočním Fortepianu s Pavlem Pospíšilem, coby zástupcem mladé generace. Poslouchat můžete v pondělí 6. dubna v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tabu

Některá témata se nám otevírají těžko a jiná jsou přímo tabu. A přitom je potřeba o nich mluvit. Jedním takovým je znásilnění. Nejde jen o samotný čin, ale také o to, jak se s ním vyrovnat a nenést si jeho následky dál do života. Dáša, která se rozhodla mluvit o traumatu znásilnění, kterým prošla, to udělala proto, aby povzbudila další ženy, které něčím takovým prošli. Ve Fortepianu 13. dubna bude mluvit také o tom, jak našla cestu ven z bolesti, kterou prožívala. Poslechněte si ji od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.