Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Rodinný magazín
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Feedback


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Proč jít na misii

Co je a co není misie, proč chodit na misii a kam... to jsou otázky, které budeme probírat ve Fortepianu. K mikrofonu usedne David Symon, který má za sebou několik let života na Balkáně a má misii na srdci. Poslouchat můžete  18. října ve 13 hodin nebo v sobotu 21. října v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Proč žiju?

Sebevražednost v České republice je nad průměrem EU i světa, zemřou tak čtyři Češi denně, přibližně 1500 ročně. U mladých lidí mezi 15 a 29 lety je sebevražda druhou nejčastější příčinou smrti. Vážné téma otevřeme 25. října ve Fortepianu se Zuzkou Fuskovou, která také řešila otázku, proč žít.

Vytisknout E-mail

Pod dohledem nebo na dohled?

K názvu dalšího říjnového Fortepiana vedla  myšlenka, jaký je rozdíl mezi tím, mít věci pod kontrolou či dohledem a mít je jen na dohled. Leoš Pavlata, který přijal pozvání k mikrofonu, něco takového zažívá se svými dorůstajícími dětmi, ale nejen s nimi. Poslechněte si ve středu 18. října ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.