Playlist

Živé vysílání

12:05 Písničky
12:30 Čtení na pokračování
Můj růžový život s Bohem a rakovinou (6/15)
13:00 Akademie
Sebeovládání (1/2) (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Hřebíky v plotě


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Stopka

V silničním provozu musíme respektovat dopravní značky, protože jinak hrozí nebezpečí nám i dalším řidičům. Když přijedeme ke značce, která nás vybízí k zastavení, není moudré ji ignorovat. Může jít o život. Na jedné takové stopce se nedávno ocitl i Jan Beran. Musel se zastavit. Co následovalo, poví ve Fortepianu 16. září. Poslouchejte v novém čase od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Volání a povolání

Jak se z člověka stane misionář? Možná máme trochu zkreslené nebo zidealizované představy. Jak se k tomu to kroku rozhodla Katka Pohanková, poví ve Fortepianu v pondělí 23. září. Poslouchejte v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.