Playlist

Živé vysílání

18:30 Dušebol
Duševní nemoc jako nemoc (R)
19:00 Akademie
Veškeré Písmo je vdechnuté od Boha
20:00 Písničky
20:15 Ke kořenům
Odpuštění teologicky
21:00 Jazzový klub
Najponk: CD It´s About Time

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dávejte přednost jedni druhým


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Normální život

Co si představujete pod pojmem "normální život"? Odpovědi se budou různit, stejně jako naše očekávání a touhy. Co si jako normální život představuje člověk, který svůj život zasvětil pomoci pronásledované církvi a sám strávil víc než rok v africkém vězení, to uslyšíme ve Fortepianu 27. ledna. Pozvání k mikrofonu přijal Petr Jašek. Poslouchat můžete od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Zázraky se dějí

Někdo prožije svůj život v pohodě, zatímco někomu se pořád něco děje. Petr Němec spadá do druhé kategorie. Prožíval různé těžkosti, úrazy a problémy, ale zároveň také Boží ochranu a pomoc, a to už odmalička. Vyprávět o tom, že zázraky se dějí, přijde fo Fortepiana 3. února od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.