Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Pohovka
Ellie Holcomb (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Hansi (16/34) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Spolehnutí


Modlitby podle Bible

images/porady/mpb.png

Půlhodinka, ve které se úryvek z Bible stává základem pro osobní rozhovor s Bohem.

Vysílací časy: neděle 21:00 / repríza: sobota 7:00 / noční  repríza: úterý 4:15
Stopáž: 30minut
Odpovědný redaktor a hovoří: Luděk Brdečko

Autor a hovoří: Luděk Brdečko, Helena Brdečková, Pavel Kohl

 

Boží zbroj (6): Přilba spasení

V Modlitbách podle Bible se v těchto týdnech dáváme inspirovat místem v listu Efezským, kde jsme povzbuzovaní, abychom na sebe oblékli Boží zbroj, kterou nám Bůh dává k dispozici. Teď se dostáváme k místu, kde jsme vyzývaní, abychom přijali přilbu spasení. Co to znamená a jak to máme udělat? K modlitbám a k přemýšlení o spasení jste zvaní 9. srpna večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Boží zbroj (7): Meč Ducha - slovo Boží

V relacích Modliteb podle Bible v tomto období přemýšlíme o tzv. Boží zbroji, o které se píše v 6. kapitole listu Efezským. V této zbroji máme chodit oblečení, máme ji používat. Teď je před námi místo, které nás vyzývá, abychom přijali jako svoji zbraň meč Ducha svatého, jímž je slovo Boží. Aby zbraň mohla být lidem k pomoci, musí být praktická, šikovná, člověk ji musí dobře znát a potřebuje s ní být sehraný. Těmito tématy se dáme inspirovat k modlitbám v neděli 16. srpna po 21 hodině.

Vytisknout E-mail

Boží zbroj (8): Modlitba

Jednou z důležitých zbraní křesťana je modlitba. Nadpis dnešní relace Modliteb podle Bible by mohl být: Odvaha k modlitbě. Je odvaha k modlitbě potřebná? Boží dary, Boží zbraně, nové chápání věcí a další dobré věci si potřebujeme vyprosit u Boha v modlitbě. Jak se máme modlit, abychom v těžké době obstáli? K modlitbám a k přemýšlení na tato témata jste zvaní 23. srpna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.