Živé vysílání

07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (13/24): Mateřské mléko


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: David Novák
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Tajemství Simeonova pokoje

Při uvažování nad příchodem Spasitele, kterému se v adventním čase věnujeme více než kdy jindy, tentokrát trochu předběhneme v čase. Biblický Simeon prožil celý svůj život v očekávání Mesiáše a jednoho se dočkal. V čem spočíval pokoj Simeonova čekání, můžete prozkoumat s kazatelem Církve bratrské Davidem Novákem v pořadu Trans World Radia Nejen chlebem, který vysílá Radio Proglas a Rádio 7 ve čtvrtek 14. prosince od čtvrt na deset. Rádio 7 přidá reprízu v pátek 15. prosince ve 14:45.

Vytisknout E-mail

O Marii

Minulým vydáním pořadu Nejen chlebem zněl chvalozpěv Simeonův - jásání starého muže nad příchodem zaslíbeného Božího zachránce. Jak zněla radostná píseň  mladičké Marie, matky Ježíše Krista a jak to promlouvá k nám dnes, objevujte, chcete-li, s kazatelem Církve bratrské Davidem Novákem ve čtvrtek 21. prosince v 9:15 ve vysílání Rádia 7 a Radia Proglas. Další možnost poslechu budete mít v pátek 22. prosince od tři čtvrtě na tři na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.