Živé vysílání

22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (7/20): Trpké vítězství (R)
23:00 Noční můry
Iiiii aneb Jdi! (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 76,1-77,21 (R)
00:45 Studna slova
O Božím království (59/83): Pomazání v Betanii (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nezdařený útěk do svobody


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: David Novák
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Žebříček popularity

"Chce-li být někdo první,.." Je poněkud překvapivé, že v Ježíšových slovech nezní kritika snahy být první. Touhu po dokonalosti do nás vložil Stvořitel. Co je ale radikálně odlišné, je způsob, jak v Boží království vyniknout. Pokud chcete poodhalit roušku toho tajemství, přidejte se k poslechu relace Nejen chlebem, kterou pro vás ve studiu Trans World Radia připravil kazatel Jaroslav Pleva. Naladíte ve čtvrtek 22. února v 9:15.

Vytisknout E-mail

Paradoxy milosti

Za několik týdnů tu budou opět Velikonoce. Mnozí vnímáme tyto svátky jako ukázání veliké Boží milosti. Paradoxy Boží milosti můžete sledovat s kazatelem Bratrské jednoty baptistů Jaroslavem Plevou v dalším vydání pořadu Nejen chlebem z produkce české redakce Trans Word Radia ve čtvrtek 1. března od 9:15.

Vytisknout E-mail

Na co spoléháš?

V rámci postního období přináší pořad Nejen chlebem několik lekcí, které otřásly životy prvních následovníků Ježíše Krista a které - jsou-li vzaty vážně - mohou pořádně zatřást i námi, lidmi současnosti. Kam zavede otázka Na co spoléháš? V pořadu, který pro vás připravuje česká pobočka mezinárodní rozhlasové misie Trans World Radio, uslyšíte ve čtvrtek 8. března od čtvrt na deset. Reprízu pořadu uslyšíte v pátek 9. března odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.