Playlist

Živé vysílání

18:30 Život víry
(R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Ondrova sázka (15/33)
19:30 Písničky
19:45 Uši k duši
Naděje (4/4): Naděje v Bohu (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zpoždění


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: úterý 21:00 / repríza: středa 17:00, sobota 12:05 / noční repríza: pondělí 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Skillet

Kapela Skillet pochází z amerického města Tennessee. Za 24 let své existence stihla koncertovat po celém světě, vydat 11 studiových alb a být nominována na cenu Grammy. Hudební skupina, která má nejen křesťanské posluchače, to umí opravdu rozjet. Rockovou jízdou a tvorbou kapely vás v pořadu Pohovka provede Honza Duchoslav.

Vytisknout E-mail

Matthew West

V Pohovce vám Štěpán Matuška připomene staronového křesťanského zpěváka. Staronového proto, protože Matthew West funguje už od roku 2003. Poslechněte si jeho nejnovější písně právě v pořadu Pohovka!

Vytisknout E-mail

Influence music

Nejen úspěšná nahrávací společnost ale i hudební uskupení, které má za cíl oslavovat Boha. To vše se skrývá pod názvem Influence Music. Prostřednictvím jejich hudby se vypravíme do slunné Kalifornie. Pořadem Pohovka provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Josh Garrels

V tomto dílu Pohovky zabrousíme trošku více do folkové a tradiční hudby. Právě těchto prvků využívá americký zpěvák Josh Garrels ve své tvorbě. Přidejte se k poslechu!

Vytisknout E-mail

Jonathan McReynolds

Pořadem Pohovka se tentokrát rozezní gospelová muzika. Novodobý průkopník tohoto hudebního žánru Jonathan McReynolds k němu přivedl už tisíce lidí a prošlapává cestu pro další generace. Jeho tvorbu vám představí Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.