Playlist

Živé vysílání

06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Herodes (Mk 6,19)
07:00 Magazín z regionů
Dobré zprávy ze Slezska: Místní skupina České evangelikální aliance, slovo povzbuzení, pozvánky (R)
07:30 Telefonát, Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Výměna rolí - Věra Pellyová


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: úterý 21:00 / repríza: středa 17:00, sobota 12:05 / noční repríza: pondělí 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Ben Drápal

"Důležité pro mě je, aby moje hudba v lidech vyvolala nějakou emoci", říká Ben Drápal. Mladý, nadaný umělec, kterého můžete potkat také jako pouličního muzikanta v ulicích Prahy. Jeho zvučný hlas určitě nepřeslechnete. K rozhovoru si ho do pořadu Pohovka přizval Štěpán Matuška a nebudou chybět ani jeho autorské písně.

Vytisknout E-mail

Skillet

Kapela Skillet pochází z amerického města Tennessee. Za 24 let své existence stihla koncertovat po celém světě, vydat 11 studiových alb a být nominována na cenu Grammy. Hudební skupina, která má nejen křesťanské posluchače, to umí opravdu rozjet. Rockovou jízdou a tvorbou kapely vás v pořadu Pohovka provede Honza Duchoslav.

Vytisknout E-mail

Josh Garrels

V tomto dílu Pohovky zabrousíme trošku více do folkové a tradiční hudby. Právě těchto prvků využívá americký zpěvák Josh Garrels ve své tvorbě. Přidejte se k poslechu!

Vytisknout E-mail

Matthew West

V Pohovce vám Štěpán Matuška připomene staronového křesťanského zpěváka. Staronového proto, protože Matthew West funguje už od roku 2003. Poslechněte si jeho nejnovější písně právě v pořadu Pohovka!

Vytisknout E-mail

Influence music

Nejen úspěšná nahrávací společnost ale i hudební uskupení, které má za cíl oslavovat Boha. To vše se skrývá pod názvem Influence Music. Prostřednictvím jejich hudby se vypravíme do slunné Kalifornie. Pořadem Pohovka provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.