Playlist

Živé vysílání

08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Rady pre vás
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jak být svobodný v Kristu


Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Pavel Sommer

Máte doma chameleona? Že ne? A pozorujete věci kolem sebe spíše jako přes sklo terária, nebo do nich jdete naplno? Jaký rozdíl zažije ten, kdo vezme chameleona do ruky, také o tom mluví Pavel Sommer, když popisuje svoji cestu k Bohu. Poslechněte si jeho vyprávění v relaci Stopy  dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas v pondělí 19. srpna.

Vytisknout E-mail

Petr Černý

"Tak jsem se na ty blázny šel podívat," říká Petr Černý o svém rozhodnutí navštívit pouliční evangelizaci, i přes tvrzení komunistického režimu, že křesťané jsou blázni, kteří se bojí bouřky, a tak si vymysleli Boha. Jak se na to dívá teď, to se dozvíte ve Stopách v pondělí 26. srpna o čtvrt na deset na Rádiu 7 a od čtvrt na jedenáct na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Marek Bárta

Hrát dvojí hru je zaprvé náročné a pak také hrozí, že se na to přijde. Pokud se navíc jedná o vztahy, jsou způsobená zranění obzvláště hluboká. Když do celého kolotoče vstoupí odpuštění a láska, zanechá to také stopy. Marek Bárta se setkal s odpuštěním, které mu proměnilo život. Svůj příběh vypráví v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 2. září dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.