Živé vysílání

12:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
12:10 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)
14:00 Piesne na želanie
(vysílá slovenská redakce)
15:00 Duchovný relax I.
(vysílá slovenská redakce)
16:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Spojení


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Petr Gabrhel

Petr Gabrhel pochází z dobré rodiny, která ctí principy a svědomitý život. Vlastně nic mu v životě nechybělo, dokud se nedostal mezi mladé lidi, kteří se k sobě chovali způsobem, jaký nikde jinde neviděl. Co konkrétně ho tak zaujalo a proč se rozhodl dát svůj život Ježíši, uslyšíte v programu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 13. srpna v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Václav Fuksa

Abychom mohli věci či lidi přijmout, musíme si je nějak prověřit, zkusit. U věcí to bývá snazší, změříme a zvážíme dnes už téměř cokoli. Poznat lidi je někdy trošku problém a pochopit Boha, to je teprve oříšek. Jak se s tím vyrovnal Václav Fuksa z Valašského Meziříčí, si poslechněte v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 20. srpna po 9:15 na Radiu Proglas i Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Marta Vodáková

Prázdno v životě nemají jenom lidé, kteří nějak strádají. Marta Vodáková ze Vsetína žila v úplné a fungující rodině, přesto prázdné místo v životě měla a cítila. A tak v okamžiku, kdy se otevřely hranice a do naší republiky začala proudit nová náboženství a kulty, vrhla se na taoismus, buddhismus a další směry. Snažila se ze vší síly, přesto prázdno zůstávalo... Až potkala křesťany, kteří jí řekli úplně novou věc: Bůh tě chce takovou, jaká jsi. Jak vypadá život s Bohem, který si o lidech nedělá iluze, uslyšíte v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 27. srpna po 9:15 na Radiu Proglas i Rádiu 7. Další reprízy uslyšíte v úterý 28. srpna dopoledne a v neděli 2. září odpoledne jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.