Živé vysílání

12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Fortepiano
Proč jít na misii
14:00 Myšlenka na den
Houby a očekávání (R)
14:15 Písničky na přání
14:45 Klika
Duchovní ovoce (3/5): Láska jako důkaz (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Houby a očekávání


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Tomáš Najmon

"Bůh je Bohem lásky a řádu", říká Tomáš Najmon, jehož vyprávění o cestě k Bohu přináší další pořad Stopy - svědectví o Božím jednání. Poslouchejte v pondělí 16. října v 9:15 na Rádiu Proglas a Rádiu 7, také v úterý 17. října ráno a v neděli 22. října odpoledne jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Viera Zvonařová

Odmalinka věděla, že Bůh existuje, že je dobrý a že v lidech pracuje - a viděla to velice zblízka, vyrůstala totiž v krásné rodině i v církvi. Přesto se Viera Zvonařová musela naučit žít z vlastní víry. Jak, to už vám poví sama v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 23. října v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jiří Rauchfuss

Jiří Rauchfuss velmi dobře věděl, co je v jeho životě špatně, ale neměl sílu ani motivaci s tím něco udělat. Pak ale - jak sám říká - poznal Boží dobrotu - a najednou měl obojí. Jak k tomu došlo, vám poví v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 30. října v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7, ostatní reprízy uslyšíte v úterý 31. října a 5. listopadu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.