Playlist

Živé vysílání

14:05 Klubovňa - hostia a svedectvá
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)
16:15 Postavený na skale
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Zaujímavosti - v réžií moderátorov
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Nádej v beznádeji / Megafón
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Správný klíč


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Filip Průdek

"Ten moment byl. jak když se škrtne sirkou a rychle to vzplane. Ale kdyby to zůstalo jenom u toho, tak by oheň do roka vyhořel a byla by to jen hezká vzpomínka. Bylo důležité dělat něco dál," říká Filip Průdek o momentu, kdy uvěřil Bohu. O tom, že víra je vztah, bude hovořit ve Stopách v pondělí 24. června dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Eva Hromádková

Finančně jsem na tom byla velice špatně, neměli jsme doslova co jíst. Ale vždycky, když to vypadalo hrozně, že umřeme hlady, vždycky Bůh někoho poslal, něco udělal, aby se tak nestalo," říká ve svém vyprávění Eva Hromádková, které věta "Pán se postará" každý den ožívala před očima. Poslechněte si svědectví o Bohu gentlemanovi v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 1. července o čtvrt na deset na Rádiu 7 a po 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Miloš Fiala

"Všechno to dobře dopadne, tak jak má." To je věta, kterou vyznává Miloš Fiala. Jeho cesta za tímto utvrzením, ale nebyla úplně snadná. Více se dozvíte v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání, který uslyšíte 8.7. 2019 v 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.