Živé vysílání

21:00 Sebareflexie
(vysílá slovenská redakce)
22:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
23:00 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Komu se podobat


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Daniel Kurowski

Bůh je pestrý. Alespoň to tvrdí Daniel Kurowski, mladý muž, který v posledních letech nejen zakusil Boží lásku a dobrotu, ale taky vybojoval mnohé boje se strachy a depresemi. Bůh mu prý ryby neposílá, ale učí ho rybařit. Co konkrétně to znamená v jeho životě, to si poslechněte v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 12. února v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.Reprízy uslyšíte v úterý a v neděli jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jan Ondarza

Poznání Boha není jenom výsledek naší snahy Ho objevit, ale je to hlavně Bůh, který tuto naši cestu k Němu sám připravuje. O té své bude v programu Stopy - svědectví o Božím jednání  mluvit Jan Ondarza. Poslouchejte v pondělí 19. února po 9:15 na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Jan Hnátek

Rozdíl mezi duchovním bojem a nemocí nemusí být někdy příliš velký. A proti každému bojujeme trochu jiným způsobem. V nemoci hledáme pomoc lékaře, v duchovnímu boji používáme Boží slovo a hledáme Boží vedení. Co když se ale Boží slovo stane součástí naší nemoci? Jan Hnátek, který vypráví svůj příběh v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání, zažil boj s depresí a zlými myšlenkami. Povzbuzení do boje s duševními poruchami přinese v pondělí 26. února dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.