Playlist

Živé vysílání

10:15 Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů
12:15 Čtení na pokračování
V harmonii s Bohem (7/27)
12:45 Písničky, kalendárium

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Tankování


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Jiří Pančenko

"Byl jsem pyšnej adolescent, kterej byl vychovávanej v komunistickým režimu, v té tezi, že ´víra a Bůh je opium lidstva´," říká Jiří Pančenko o svém dospívání. I přes toto tvrzení a úmrtí tří jeho blízkých, se nakonec s Ježíšem setkal. Poslechněte si celý jeho příběh v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání  22.7. od 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas. Reprízy opakujeme jen na Rádiu 7 v úterý a v neděli.

Vytisknout E-mail

Pavel Trefný

Ve Stopách vám nabízíme první část příběhu Pavla Trefného, který hledal odpověď na otázku, zda-li má pravdu píseň od Beatles Imagine, že po smrti nic není, nebo jestli život pokračuje. V pondělí 29. července od 9:15 na Rádiu 7 a od 10:15 na Radiu Proglas se dozvíme, jakou odpověď na svoji pochybnost dostal.

Vytisknout E-mail

Pavel Trefný

Prostě jsem si to nechal vzít, říká Pavel Trefný, když - jak jinak než trefně - popisuje, jak je možné chvíli věřit v Boha a pak zase ne. Poslouchejte pokračování jeho příběhu z minulého týdne v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 5. srpna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.