Playlist

Živé vysílání

05:15 Písničky
05:30 Překročit hranice
Nepřátelé srdce (11/13) (R)
05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Montgolfiéra


Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: pondělí 8:30 / repríza: úterý 19:45 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 10:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Bohdana Gillíková
Odpovědný redaktor: Bohdana Gillíková

Milan Mrázek

"Řekl jsem jim všechno. Na jednu stranu to bylo dost osvobozující," říká Milan Mrázek o své zkušenosti s výslechem u policie po jedné velké krádeži. Milan zažil odsouzení od lidí, tím vzácnější pro něj bylo setkání s někým, kdo ho nesoudil, ale dal mu další šancím a opravdovou svobodu. Poslouchejte Stopy, svědectví o Božím jednání  v pondělí 18. listopadu dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Petr Kadlec

Smysl života je si to tady užít! Tuto radu dostal Petr Kadlec od spolužáků na škole. Rada se mu líbila, tak šel do života opravdu naplno se vším co k tomu patří. Nevyhnul se ani drogám a alkoholu. Ale čím více se Petr snažil užít si života, začal se mu jeho smysl vytrácet. Jak nakonec svůj smysl života nalezl, vypráví v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 25. listopadu dopoledne.

Vytisknout E-mail

Vladimír Komárek

O Bohu se u nich doma nemluvilo a komunismus k duchovnímu poznání také nepřispíval. Až věřící kamarádka přinesla do rodiny křesťanskou literaturu a Bibli. Skrze ni začal Vladimír Komárek hledat naplnění svého života. O svém hledání a cestě k Bohu vypráví v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 2. prosince v 8:30 dopoledne na Rádiu 7 a v 10:15 Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.