• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 13,45–58
20:45 Písničky
21:00 Večer pod lampou
Co s penězi (2/2)
22:00 Momentky
(R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Oběti


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Modlit se "s" perzekuovanými, ne "za" ně

Nik a Ruth Ripkenovi jsou manželé, kteří se vydali sloužit na duchovně i lidsky nejtemnější místa světa. První setkání s nimi v pořadu Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve má podtitul Modlit se "s" perzekuovanými, ne "za" ně. O tom, jak se změnil přístup k utrpení při naslouchání trpícím a soužití s nimi, budou vyprávět dopoledne 15. dubna.

Vytisknout E-mail

Somaliland (1/2)

V církvi slýchali, že Bůh vyřeší každý problém. Realita v Somalilandu, oficiálně neexistujícím státě na severozápadě Somálska, tímto konejšivým přesvědčením průměrného amerického křesťana otřásla do základů. Výstupem ovšem nebyla rezignace. Druhé vyprávění manželů Ripkenových nabízí k poslechu pořad Víra nespoutaná v 9:30 ve čtvrtek 22. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Somaliland (2/2)

V minulém díle relace Víra nespoutaná nás naši hosté pozvali do Somalilandu. Dříve než nám Ruth a Nik Ripkenovi dovolí nahlédnout zblízka do své obrovské osobní oběti, zaposlouchejte se do nesmírně silného svědectví o duchovním prostředí, ve kterém sloužili. K poslechu jste zváni  29. dubna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.