• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

15:15 Biblická úvaha
O meči (R)
15:25 Písničky
15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky
16:00 Překročit hranice
Restart: Vztahy (2/2) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O Boží věrnosti


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Indie

Vypravit se na procházku městem nemusí být všude tak jednoduché jako tady u nás. Pokud po cestě nepotkáte žádné pouliční osvětlení a kolem se motají smečky psů, bude potřeba na cestu přibalit kromě světla i dost odvahy. Odvahu při průzkumu města projevil Martin Kučera, který vypráví o svém pobytu v Indii. Uslyšíte v cestovatelském magazínu Za obzor  16. dubna od 10 hodin na Rádiu 7. 

Vytisknout E-mail

Španělsko

V chladných dnech někdy sníme o teple a o moři. V pořadu Za obzor zaletíme na návštěvu do Španělska, ale možná nás překvapí, že ani tam si moc tepla neužijeme. Jiřina Čančíková nám přiblíží španělskou kulturu, kuchyni, ale například i jazyk. Cesta za teplem je připravena 23. dubna.

Vytisknout E-mail

Chile

Víte, která země by se dala nazvat bramborovým královstvím? Do místa, odkud pochází přes dvě stě druhů brambor, narazíte na horské vrcholky, gejzíry a také kousek Marsu, se vypravíme s Violetou Osouchovou. V pátek 30. dubna dopoledne nás v pořadu Za obzor uvítá Chile.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.