Živé vysílání

01:00 Za obzor
Kostarika (R)
02:00 Kudy kam
Římanům (3/4): Zákon Ducha života (R)
03:00 Do světa
Hrnčíř (33): Znamení (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (14/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Moje církev - Hana Zandalová


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: neděle 19:00 / repríza: úterý 10:00 / noční repríza: čtvrtek 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Kostarika - Otto Kladenský

Během prázdnin možná někoho zláká cesta přes oceán. Pokud byste ale rádi poznávali cizí kraje a vychutnali si vůni kávy pěkně z tepla domova, vypravte se s námi v relaci Za obzor v neděli 12. srpna od 19 hodin do Kostariky. Pokud letenku zmeškáte druhou možnost máte v úterý od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Francie - Ester Maláčová

Ester Maláčová chtěla zapracovat na zdokonalení své francouzštiny. Vypravila se tedy jako dobrovolnice do francouzského města Saint Etiénne, kde pracovala v tamním domově důchodců. Rok, který ve Francii strávila, jí ovšem kromě zlepšení jazyka přivál i mnoho zajímavých setkání, cestu do Taizé, kde žije ekumenická komunita bratří, a další zážitky. Všechny si je můžete poslechnout v neděli 19. srpna po 19. hodině v týdeníku Za obzor. Reprízu nabídneme v úterý 21. 8. v deset dopoledne.

Vytisknout E-mail

Malajsie - Michal Štafa

"My pomáháme, Bůh léčí" - to je heslo misijní zdravotní společnosti, díky které host relace Za Obzor  Michal Štafa našel řešení svých zdravotních problémů. Nezůstalo jen u toho - hlavní terapie těla i ducha probíhala na druhém konci světa  - v Malajsii, na ostrově Borneo. Vypravte se tam v neděli 26. srpna od 19 hodin a v úterý 28. 8. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.