Playlist

Živé vysílání

12:00 Sváteční slovo
Hvězdy a světy (R)
12:05 Interval
Traband: CD Domasa (R)
13:00 Kormidlo
Nástroje: Flétna
14:00 Poklady z archivu
Naděje v bílém (R)
15:00 Concertino
Georg Friedrich Händel: Vodní hudba

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Hvězdy a světy


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Švédsko

Nejprve vůně a vlídné přijetí, posléze vědomí hranic, které si kolem sebe obyvatelé Švédska zhusta staví - tak taky takové byly postřehy Janette Oubrechtové z jejího pobytu na severu Evropy. V rozhovoru v týdeníku Za obzor, který s ní natočil Jan Vytřísal, mluví také o změnách a posunech ve švédské společnosti, o vztahu k imigrantům i o tom, co se můžeme od Švédů a švédské církve naučit. Uslyšíte v pátek 10. července od 10:00 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jižní Korea

Korea je zvláštní země - nejdřív nám byla uzavřená její jižní část, teď pro změnu ta severní. Zemi s naprosto odlišnými způsoby a zvyky nám v pořadu Za obzor představí Štěpánka Horáková v 10:00 v pátek 17. července.

Vytisknout E-mail

Litva

Máte doma šperky z jantaru? Pak možná víte, která země je domovem tohoto jedinečného materiálu. Do Litvy se podíváme společně s Monikou Stachoňovou, která sem vyrazila na studijní pobyt i za novými zkušenostmi. Zejména o těch nečekaných uslyšíte v týdeníku Za obzor  24. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.