Živé vysílání

20:00 Pohovka
Marián Lipovský, Timothy a CD Jediný
21:00 Světem Bible
Přísloví 27,1-27
21:30 Světem Bible
Přísloví 28,1-28
22:00 Noční můry
Bezstarostné léto,...podzim?, zima?, jaro?
23:00 Modlitby podle Bible
Jonáš (5/7): Lítost (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Petunky - Veronika Kmetová


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: neděle 19:00 / repríza: úterý 10:00 / noční repríza: čtvrtek 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Francie - Ester Maláčová

Ester Maláčová chtěla zapracovat na zdokonalení své francouzštiny. Vypravila se tedy jako dobrovolnice do francouzského města Saint Etiénne, kde pracovala v tamním domově důchodců. Rok, který ve Francii strávila, jí ovšem kromě zlepšení jazyka přivál i mnoho zajímavých setkání, cestu do Taizé, kde žije ekumenická komunita bratří, a další zážitky. Všechny si je můžete poslechnout v neděli 19. srpna po 19. hodině v týdeníku Za obzor. Reprízu nabídneme v úterý 21. 8. v deset dopoledne.

Vytisknout E-mail

Malajsie - Michal Štafa

"My pomáháme, Bůh léčí" - to je heslo misijní zdravotní společnosti, díky které host relace Za Obzor  Michal Štafa našel řešení svých zdravotních problémů. Nezůstalo jen u toho - hlavní terapie těla i ducha probíhala na druhém konci světa  - v Malajsii, na ostrově Borneo. Vypravte se tam v neděli 26. srpna od 19 hodin a v úterý 28. 8. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Divočina Aljašky - Benjamín Drápal

Trochu jako ve filmu "Into the wild" (Útěk do divočiny) si můžete připadat v dalším cestovatelském magazínu Za obzor. Benjamín Drápal se vydal na Aljašku, částečně ve stopách Christopera. Dobrodružství ho málem stálo život, a to hned několikrát, ale vždy byl na blízku Bůh a ochotní lidé, kteří chtěli pomoci. Jak takový útěk do divočiny vypadá, zakusíte při poslechu dvojdílné relace Za obzor. První část vysíláme v neděli 2. září od 19 hodin a 4. 9. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.