Playlist

Živé vysílání

19:45 Uši k duši
Naděje (4/4): Naděje v Bohu (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Amos 1,1-2,1
20:45 Písničky
21:00 Momentky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zpoždění


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Veškeré Písmo je vdechnuté od Boha

Máte rádi biblická vyučování podložená výzkumy a hlubokým studiem? Při poslechu vyučování biblického učitele a překladatele Jiřího Hedánka si přijdou na své zejména ti, kdo se chtějí Bibli dostat trochu víc pod "kůži". Poslechněte si ho v Akademii 25. ledna v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Krize jako šance

Když se řekne slovo krize, nemíváme dobré pocity. Krize ale do našeho života patří a můžeme je brát jako šanci.Tento pohled nabídne v Akademii 1. února Kateřina Lachmanová. Poslechněte si ji v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Jeden plus jedna

Soužití dvou lidí, to je složitá věc. Musíme překonat mnoho překážek a vynaložit hodně úsilí, aby nám vztah klapal. Základní věc, které se budeme věnovat v Akademii 8. února, je přijmout, že jsme rozdílní. Karel Řežábek k tomu dá několik užitečných rad z oblasti osobnostní typologie, kterou se zabývá. Poslechnout si ho můžete v 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.