• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

23:45 Písničky
00:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Víra a sport (R)
01:00 Interval
Jiří Smrž: CD Nedokončené (R)
02:00 Písničky
02:15 Dary z rukou Mistra
Volání na misii (2/4) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přijdu brzo!


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Volání na misii (3/4)

Zvučná jména misionářů, kteří ovlivnili českou zemi svým přístupem k evangeliu, byli štědří a milí, si mnozí křesťané ještě pamatují. Jak se doba změnila a co můžeme udělat, aby v nás oheň nebyl uhašen? Nejen o tom si budou povídat Jiřina Gina Čunková s Thomasem Lilliendahlem z Jeseníku. Poslouchejte Dary z rukou Mistra  20. ledna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Volání na misii (4/4)

Když si dva lidé rozumí ve službě Bohu, cítí stejnou potřebu obětovat svůj čas, peníze a pohodlí, je to krásné. Když se to stejné podaří manželskému páru, je to ideální. Thomas a Irena Lilliendahlovi z Jeseníku jsou spolu rádi a je to vidět. Pojďme nahlédnout do jejich života ještě o trochu víc a nechme se inspirovat jejich nefalšovanou touhou vydat Bohu všechno ve středu 27. ledna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.