Playlist

Živé vysílání

19:15 Kanafásek
Broučci (25/28)
19:30 Písničky
19:45 Stopy
Marek Honzík (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Malachiáš 1,14–2,3

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O modlitbě


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ve vězení s Duchem svatým

Nikdo z nás by se nechtěl ocitnout v súdánské věznici s ostrahou. Nikdo z nás nestojí o pronásledování. Ale taky nikdo z nás nevíme, jestli něčemu takovému nebudeme někdy v životě čelit. Dá se na tíživá období připravit? To jsou otázky, které si čas od času křesťané kladou. Pojďme se zaposlouchat do příběhu misionáře Petra Jaška, kterého odsoudili na doživotí. Pojďme také poslouchat, jak si ho Duch svatý nádherně použil. V Darech z rukou Mistra  5. srpna se na vás těší Jiřina Gina Čunková.

Vytisknout E-mail

Závdavek Ducha svatého

Křesťan, čerstvě obrácený má v počátcích nejrůznější zkušenosti: S Bohem, ale také s lidmi věřícími. Ne vždy jsou ta setkání příjemná, ale důležité je, že brzy můžeme přijít k pravdě. Vždyť je psáno: Poznáte pravda a pravda vás osvobodí. V pořadu Dary z rukou Mistra si můžete poslechnout, jakou zkušenost má Jiří Procházka z Bratrské jednoty baptistů v Brně ve středu 12. srpna ve čtvrt na dvanáct.

Vytisknout E-mail

O úřadech

Bůh dal lidem dary, se píše v Efezským, čtvrté kapitole, osmém verši. Ale o jakých darech je řeč? O tom si povídá Jiřina Gina Čunková s litoměřickým kazatelem Bratrské jednoty baptistů, Jarkem Plevou, v dalším z pořadů Dary z rukou Mistra 26. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Dar vedení

Jaká kritéria musí splňovat ten, kdo chce někoho vést? A jakou praxi nacházíme v Křesťanských společenstvích? A dá se charakter získat vkládáním rukou? O tom, že touha po vůdcovství je krásná a přitom náročná, se dozvíme z reprízy pořadu Dary z rukou Mistra. Hostem byl Luboš Ondráček. Uslyšíte ve středu 19. srpna po 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.