Playlist

Živé vysílání

08:00 Myšlenka na den
Informační exploze
08:05 Písničky
08:30 Stopy
Štěpán Navrátil
08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
O Pánu Ježíši dětem (10/21) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Informační exploze


Jazzový klub

images/porady/jklub.png

Co takhle zajít na hodinku do Jazzového klubu? V tomhle klubu není nahuleno, můžete tam být v teplákách a nabídku nápojů a jídelního lístku zjistíte jednoduchým otevřením ledničky. Na pódiu se se svými nahrávkami střídají interpreti soudobí i ti starší, světoví i ti z našich luhů a hájů, hráči různých nástrojů těles komornějších i big bandů. Převážně instrumentální hudba vám ponechá svobodu zůstat u svého stolku sám se sebou, nebo pozvat na drink interpreta či dokonce Mistra zvuku. Poslechový pořad, ve kterém se budeme volně toulat po hlavních třídách i bočních zákoutích jazzové scény. Zkuste zajít, třeba se stanete VIP členy. Lidé jsou různí, lidé poslouchají i jazz. Chválabohu.
Vysílací časy: sobota 21:00 / repríza: pondělí 17:00 / noční repríza: středa 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Broňa Procházková
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

 

Adam Baldych: CD Brothers

Pokud vám tragicky zemře někdo blízký, emoce do vás vtrhnout s obrovskou silou. Mimořádně nadaný polský houslista Adam Baldych bere do rukou svůj nástroj a nechává veškeré emoční polohy vstoupit do strun. Jeho silná a citlivá hudba se rozezní Jazzovým klubem od 21 hodin.

Vytisknout E-mail

Joshua Redman: CD RoundAgain

Zažili jste opětovné setkání nad novým projektem s těmi, se kterými jste spolupracovali kdysi před lety? Jaké to je, dát to spolu po letech dohromady a začít hrát? Jako odpověď nabízíme letošní album Round Again čtyř skvělých amerických muzikantů.

Vytisknout E-mail

B/Y Organism: CD The New Beginning

Pokud je někomu dvacet a je považován za vycházející hvězdu českého jazzu a stihl už spolupracovat se světovými hudebníky zvučných jmen, pak jeho hudba stojí za prozkoumání, co myslíte? Přidejte se k poslechu debutového alba z července letošního roku - možná budete překvapeni jeho zralostí.

Vytisknout E-mail

Keith Jarret: CD The Köln Concert

Pokud se rozhodnete strávit pravidelnou hudební hodinu s Rádiem7, nenabízíme nic menšího než návštěvu legendárního koncertu legendárního klavíristy. Do německého Kolína roku 1975 se můžete s Jazzovým klubem dostat od 21 hodin. Vystoupí Keith Jarrett.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.