Playlist

Živé vysílání

08:05 Písničky
08:30 Uši k duši
Listování: Soren Kierkegaard (3): Napětí nekonečna a konečna
08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
Biblické příběhy (8/27): Izák
09:30 KOMPAS
Šalomoun (71): Tvoje řeč tě prozradila (2/2)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bože můj, proč jsi mne opustil?


#nofilter

images/porady/nofilt.png

Mladí si někdy myslí, že je Bible zastaralá a zpátečnická. Je to ale skutečně tak? Protagonisté pořadu #nofilter tvrdí, že ne a zvou ke zkoumání toho, co říká Bible na životní otázky mladé generace. Probrat je chtějí na rovinu, #nofilter.
Bez zbytečných pozlátek a přikrašlování bude v rozhovorech a kázáních řeč o lžích, kterým rádi věříme, o možnostech nového začátku nebo třeba o tom, jak dělat těžké věci. Dalším generacím vstup zaručeně povolen.
Vysílací časy: pondělí 11:15 / repríza: úterý 18:30 / noční repríza: sobota 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Zoltán Édes, Tomáš Mikuš
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Šestý smysl - víra

Víra má pro lidský život větší význam, než se muže na první pohled zdát. Proč je víra nezbytná a jak víra v lidském životě roste? Na tyto a další běžné otázky nad kterými někdy přemýšlíme se pokusí praktickým způsobem odpovědět Tomáš Mikuš v pořadu NOFILTER.

Vytisknout E-mail

Domov

Jedna ze základních lidských potřeb je najít místo, kde se můžeme cítít bezpečně, být milováni a možnost se tam rozvíjet. Tématem domova se zabývá dokonce i česká hymna.
Poslechněte si zamyšlení Zoltána Édese v pořadu NOFILTER.

Vytisknout E-mail

Moje místo v církvi

Žijeme v době, kdy mnoho křesťanů žije svou víru samo, ať už proto, že v církvi zažilo zranění, nevěří jí nebo si v ní nedokážou najít domov. V pořadu NOFILTER bude Eliška Opálková sdílet svoje hledání místa v církvi a Boží věrnost, kterou v tomto procesu mohla zažít.

Vytisknout E-mail

Nejsi sám

Každý z nás někdy v životě zažije těžké chvíle, ale opravdu těžkými se stanou pokud jsme sami. Tomáš Mikuš v pořadu NOFILTER  řekne svůj osobní příběh, a zamyslí se nad tím, jak zejména v těžkých životních chvílích nebýt sám.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.