Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Stopy
Marek Honzík (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Malachiáš 1,14–2,3
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O modlitbě


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Mezigenerační vztahy (2/2)

V rodině má každý svou roli - babičky a dědečkové, rodiče i děti. Znát je a dobře jim rozumět dává šanci umenšovat neporozumění a budovat skutečnou vzájemnost. A o tom bude řeč v druhé části rozhovoru Dany Kenningové a Pavla Mečkovského v pořadu Štafeta, který naladíte v 11:15 ve čtvrtek 6. srpna.

Vytisknout E-mail

Fáze života rodiny

V životě každého člověka se střídají jednotlivé fáze nebo chcete-li etapy. Každá má svoje přínosy a také nároky a tak je dobré porozumět, kde se nacházíme zrovna teď. A to je pozvánka k poslechu dalšího dílu pořadu Štafeta, který v programu Rádia 7 naladíte 13. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.