Playlist

Živé vysílání

08:30 Stopy
Štěpán Navrátil
08:45 Písničky
09:00 Kanafásek
O Pánu Ježíši dětem (10/21) (R)
09:30 Překročit hranice
Polopravdy (8/12): Řídím se svým svědomím a mám v tom pokoj
09:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Informační exploze


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i vztahová poradkyně Milena Mikulková, kterou zve každý týden k mikrofonu Renáta Žemličková. V pořadu se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderuje: Renáta Žemličková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Otec a dcera

Ten nejdůležitější mužský na světě je pro každou malou holku její táta - právě od něj se učí vnímat, co sama potřebuje a také si definuje roli manžela i otce. To může být na muže veliký tlak - anebo výzva, o které je dobré hodně přemýšlet. A k tomu zve i další relace Štafeta, ve které k mikrofonu opět usednou Renáta Žemličková a vztahová poradkyně Milena Mikulková. Uslyšíte na Rádiu 7 ve čtvrtek 22. října.

Vytisknout E-mail

Strach

Strach - tohle slovo asi v nikom na světě nevyvolá nic příjemného. Jak se naučit s ním zacházet, jak si ověřit, kdy je strach dobrý a varuje nás před nebezpečím a kdy se mu naopak musíme vzepřít a také jak si můžeme vzájemně pomáhat, o tom všem bude řeč v dalším pořadu Štafeta, který pro vás připravuje Renáta Žemličková a vztahová poradkyně Milena Mikulková. Poslouchejte ve čtvrtek 29. října dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.