Playlist

Živé vysílání

08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Rady pre vás
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jak být svobodný v Kristu


Luboš Hlavsa

Patří mezi ty, kteří byli u samých počátků českého vysílání TWR. Hned v 70. letech minulého století se zapojil jako autor, skladatel i zpěvák celé řady křesťanských písní. Jeho tvorba byla na svoji dobu nejen technicky, ale především hudebně i obsahově na výši a dodnes tyto písně oslovují mnoho posluchačů.

V určitém období vytvořil také sérii pořadů pod názvem Kde nás boty tlačí.

Již před revolucí se pohyboval v oblasti umění. V letech 1987 – 1992 pracoval „na volné noze“ jako ilustrátor časopisů pro děti a mládež ve vydavatelstvích Mladá fronta a Knižní klub (ABC, Čtyřlístek, Aréna, Kometa, aj.). Od roku 1998 se začal živit především jako režisér.

Do roku 2002 se podílel na bezmála třech stech dokumentárních nebo reklamních pořadů jako výrobní ředitel, přibližně na 160 videopořadech jako kameraman a na 15 televizních dokumentech jako scénárista.

Začátkem roku 2006 založil s manželkou vlastní produkční společnost.

Do roku 2007 režíroval více než 70 televizních dokumentárně-publicistických pořadů vysílaných v České televizi. Od roku 2006 odvysílala ČT2 43dílný

dokumentárně-publicistický pořad pro mladé diváky „Exit 316“ , ze kterých Luboš Hlavsa 35 režíroval a v 8 dílech působil jako supervizor.

Luboš je doma ve sboru Bratrské jednoty baptistů v Šumperku. Je všestranným mužem s mnoha zájmy, mužem, který chodí po světě s očima otevřenýma.

Za Bratrskou jednotu baptistů kandidoval do Rady TWR-CZ v roce 2006, členem Rady se stal v roce 2007.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.