• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

04:00 Písničky
04:15 Zákoutí
Theatrum mundi (R)
04:45 Písničky
05:00 Stopy
Jan Šimek (2/2) (R)
05:15 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Summa života


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 26,1–25 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Michael Wollny: CD Wartburg (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (20/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    K čemu dnes Letnice? (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Kostelník
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Theatrum mundi (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: David Janošek
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Jan Šimek (2/2) (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Jan Šimek
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Paraklétos (4/8) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Dějiny spásy
    Autor, čte: David Novák
    07:00Magazín
    Květnové vydání časopisu Život víry; nadace Mezinárodní potřeby (R)
    Hovoří: Petr Horáček
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Summa života
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    08:05Písničky

    08:30Klika
    Rodina - aktuální výzvy (3/4): Sami pro sebe
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    O Vrkálkovi a Sivěnce (17/17): Radostný den
    Autor: Daniel Henych, čte: Lenka Malinová
    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Student life / Studentský život
    Hovoří: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Jan Kašparec (2/2)
    Hovoří: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Pastýř (3/4): Život ve stádu
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Karel Řežábek, host, ptá se: Jiřina Gina Čunková
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (21/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Akademie
    Udělat správnou věc (R)
    Hovoří: Jan Hábl
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Dějiny spásy (R)
    Autor, čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha svatého (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Judah: 7+3 (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    18:05Myšlenka na den
    Summa života (R)
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    18:30Průsečíky
    Umělá inteligence proti člověku (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (1/16): Jak ruměnice pospolná přišla na svět a poznala kamaráda cv
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    19:15Kanafásek

    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Darwinova černá skříňka (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 26,26–57
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Zmocnění ke službě
    Hovoří: Petr Raus
    22:00Concertino
    Stravinskij - Ravel - Bach (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (21/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 26,26–57 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Zmocnění ke službě (R)
    Hovoří: Petr Raus
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (21/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (1/8) (R)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Umělá inteligence proti člověku (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Darwinova černá skříňka (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha svatého (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Barnabáš - muž, který stavěl mosty
    Autor, čte: Martin Moldan
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Petrovo dobré předsevzetí
    Autor: Alois Boháček, čte: Michal Hubáček
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Starci budou mít sny
    Hovoří: Josef Hurta
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (1/16): Jak ruměnice pospolná přišla na svět a poznala kamaráda cv
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    09:00Kanafásek

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Víra nespoutaná
    Utrpení a milující Bůh?
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Michal Kody Kislicki, překlad, scénář, ptá se: Lída Hojková
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna

    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jana Horská
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Pět slibů (3/5)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (22/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Řeka života
    Jan Kašparec (2/2) (R)
    Hovoří: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Barnabáš - muž, který stavěl mosty (R)
    Autor, čte: Martin Moldan
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Student life / Studentský život (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín O Jezus tut džanel

    Moderuje: Pavel Dirda
    17:00Kormidlo
    Havěť (7/12): Mol (R)
    Autor, čte: Petra Eliášová
    18:05Myšlenka na den
    Petrovo dobré předsevzetí (R)
    Autor: Alois Boháček, čte: Michal Hubáček
    18:30Dary z rukou Mistra
    Pastýř (3/4): Život ve stádu (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Karel Řežábek, host, ptá se: Jiřina Gina Čunková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek

    19:15Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (2/16): Jak se Lipůvka seznámila s lučním koníkem
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Rodina - aktuální výzvy (3/4): Sami pro sebe (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 26,58–75
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Ód: CD Bébe Lune
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Jak dobře zestárnout (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Raus
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (22/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 26,58–75 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Stravinskij - Ravel - Bach (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (22/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Jan Kašparec (2/2) (R)
    Hovoří: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Duch svatý v životě věřícího (1/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Rodina - aktuální výzvy (3/4): Sami pro sebe (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Student life / Studentský život (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Svatodušní
    Autor, čte: Jiří Gruber
    07:00Magazín O Jezus tut džanel
    (R)
    Moderuje: Pavel Dirda
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Právo a spravedlnost
    Autor: Filip Jandovský, čte: Petr Stoy
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Duchovní formování (8/12): Mysl
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (2/16): Jak se Lipůvka seznámila s lučním koníkem
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    09:00Kanafásek

    09:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (48): Jednooký mezi slepými
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Západní pobřeží s Bohem
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Pavel Kolegar, Ester Kolegarová
    11:00Písničky

    11:15Život víry
    Helena Brůžová
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Helena Brůžová
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (23/23)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    13:00Rozmarýna
    (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jana Horská
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Svatodušní (R)
    Autor, čte: Jiří Gruber
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Víra nespoutaná
    Utrpení a milující Bůh? (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Michal Kody Kislicki, překlad, scénář, ptá se: Lída Hojková
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Ód: CD Bébe Lune (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Právo a spravedlnost (R)
    Autor: Filip Jandovský, čte: Petr Stoy
    18:30Štafeta
    Pět slibů (3/5) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (3/16): Jak si Lipůvka přála být hodně červená, ale musela se učit
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    19:15Kanafásek

    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Starci budou mít sny (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 27,1–31
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (2/8)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (23/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    23:45Písničky

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Jak dobře zestárnout (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Raus
    01:00Interval
    Ód: CD Bébe Lune (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Pastýř (3/4): Život ve stádu (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Karel Řežábek, host, ptá se: Jiřina Gina Čunková
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Západní pobřeží s Bohem (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Pavel Kolegar, Ester Kolegarová
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Hrdinové víry: Ester (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Milan Michalko
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    Helena Brůžová (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Helena Brůžová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Svatodušní zvyky
    Autor, čte: Daniel Kvasnička
    07:00Modlitby podle Bible
    Stěhování (4/6): V obavách a hněvu (R)
    Autor, čte: Pavel Kohl
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Třetí pokušení
    Autor: Dušan Tillinger, čte: Daniel Zeman
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Emoce stále přítomné
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Ester Jankovičová
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Duch svatý v životě věřícího (1/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    K čemu dnes Letnice? (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jiří Kostelník
    12:05Pohovka
    Judah: 7+3 (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    13:00Korálky

    Moderuje: Broňa Procházková
    14:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (2/8) (R)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
    15:00Písničky z archivu
    O nových věcech
    Připravil: Kateřina Hodecová
    15:30Studna slova

    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Duch svatý
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Zdeněk Holubec, ptá se: Petr Vaďura
    17:00Kudy kam
    Zmocnění ke službě (R)
    Hovoří: Petr Raus
    18:05Myšlenka na den
    Třetí pokušení (R)
    Autor: Dušan Tillinger, čte: Daniel Zeman
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie
    Plánované rodičovství
    Hovoří: MuDr. Ludvík Tvrdý
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Skutky apoštolů (13/27): Evangelium pohanům
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    21:00Jazzový klub
    Shabaka Hutchings: CD We Are Sent Here By History
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Dávání (R)
    Hovoří: Aleš Navrátil, káže: Petr Dvořáček
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Theatrum mundi (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: David Janošek
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Skutky apoštolů (13/27): Evangelium pohanům (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    01:00Akademie
    Plánované rodičovství (R)
    Hovoří: MuDr. Ludvík Tvrdý
    02:00Písničky

    02:15Víra nespoutaná
    Utrpení a milující Bůh? (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Michal Kody Kislicki, překlad, scénář, ptá se: Lída Hojková
    02:45Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha svatého (R)
    Autor, čte: Dana Kenningová
    03:00Poklady z archivu
    Duch svatý (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Zdeněk Holubec, ptá se: Petr Vaďura
    04:00Písničky z archivu
    O nových věcech (R)
    Připravil: Kateřina Hodecová
    04:30Biblická úvaha
    Svatodušní zvyky (R)
    Autor, čte: Daniel Kvasnička
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Požehnání, které zahání hlad (R)
    Káže: Jan Vytřísal
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Každá mlha se jednou rozpadne
    Autor, čte: Vladimír Drbal st
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Nadechni se
    Káže: Michal Apetauer
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    Helena Brůžová (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Helena Brůžová
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jana Horská
    12:00Sváteční slovo
    Každá mlha se jednou rozpadne (R)
    Autor, čte: Vladimír Drbal st
    12:05Interval
    Ód: CD Bébe Lune (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Havěť (8/12): Komár
    Autor, čte: Petra Eliášová
    14:00Poklady z archivu
    Duch svatý (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Zdeněk Holubec, ptá se: Petr Vaďura
    15:00Concertino
    Felix Mendelssohn-Barholdy: Symfonie č. 2 B-Dur, op. 52 "Lobgesang"
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    O nových věcech (R)
    Připravil: Kateřina Hodecová
    17:00Bohoslužba archiv
    Letnice
    Káže: Mojmír Kallus
    18:05Sváteční slovo
    Každá mlha se jednou rozpadne (R)
    Autor, čte: Vladimír Drbal st
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí

    Moderuje: Lucie Endlicherová
    19:00Za obzor
    Západní pobřeží s Bohem (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Pavel Kolegar, Ester Kolegarová
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Duch svatý v životě věřícího (2/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Stěhování (5/6): Misie
    Autor, čte: Pavel Kohl
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Jan Kašparec (2/2) (R)
    Hovoří: Jan Kašparec, ptá se: Kateřina Hodecová
    23:00Večer pod lampou
    7 mýtů o singles (2/8) (R)
    Autor: Sam Allberry, čte: Pavel Hromádka
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 27,1–31 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Judah: 7+3 (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Dýka a kříž (23/23) (R)
    Autor: David Wilkerson, čte: Pavel Hromádka
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jana Horská
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Pět slibů (3/5) (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Starci budou mít sny (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    05:15Písničky

    05:30Víra nespoutaná
    Utrpení a milující Bůh? (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Michal Kody Kislicki, překlad, scénář, ptá se: Lída Hojková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Úzká, či široká cesta?
    Autor, čte: jméno viz poznámka, Roman Toušek
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Jiří Folta
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    čte: Jiří Folta
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (3/16): Jak si Lipůvka přála být hodně červená, ale musela se učit
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    09:30Překročit hranice
    Paraklétos (5/8)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Příručka Stvořitele
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Hana Pinknerová
    11:00Písničky

    11:15#nofilter

    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Milan Michalko
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Na obou stranách železné opony (1/10)
    Autor: Daniela Husnik Wilson, čte: Lenka Malinová
    13:00Kudy kam
    Zmocnění ke službě (R)
    Hovoří: Petr Raus
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Úzká, či široká cesta? (R)
    Autor, čte: jméno viz poznámka, Roman Toušek
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    Šalomounovi nástupci (48): Jednooký mezi slepými (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Jazzový klub
    Shabaka Hutchings: CD We Are Sent Here By History (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30Život víry
    Helena Brůžová (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Helena Brůžová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (4/16): Jak se šla Lipůvka ve vedru zchladit k rybníku
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    19:15Kanafásek

    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Duchovní formování (8/12): Mysl (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 27,31–54
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Bohdanka Medřická
    22:00Ke kořenům
    Skutky apoštolů (13/27): Evangelium pohanům (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Renata Šilarová, ptá se: Petr Vaďura
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Na obou stranách železné opony (1/10) (R)
    Autor: Daniela Husnik Wilson, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 27,31–54 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Na obou stranách železné opony (1/10) (R)
    Autor: Daniela Husnik Wilson, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Emoce stále přítomné (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Ester Jankovičová
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Stěhování (5/6): Misie (R)
    Autor, čte: Pavel Kohl
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Duchovní formování (8/12): Mysl (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (48): Jednooký mezi slepými (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Věříme Ježíši?
    Autor, čte: Miroslav Kubíček
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Objevitelé DNA
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek

    09:00Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (4/16): Jak se šla Lipůvka ve vedru zchladit k rybníku
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    09:30Základy
    Základy (14/16): Bůh ano, ale církev?
    Autor, čte: Dana Kenningová
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Umělé inteligence jako inovátor
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Na obou stranách železné opony (2/10)
    Autor: Daniela Husnik Wilson, čte: Lenka Malinová
    13:00Fortepiano
    Příručka Stvořitele (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Hana Pinknerová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Věříme Ježíši? (R)
    Autor, čte: Miroslav Kubíček
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:15Překročit hranice
    Paraklétos (5/8) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30#nofilter
    (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Milan Michalko
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek

    19:15Kanafásek
    Ruměnička Lipůvka a její kamarádi (5/16): Jak se Lipůvka učila poznávat přírodu
    Autor: Radomír Socha, čte: Bohdanka Medřická
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Jiří Folta (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    čte: Jiří Folta
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Matoušovo evangelium 27,55-28,7
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka

    22:00Akademie
    Plánované rodičovství (R)
    Hovoří: MuDr. Ludvík Tvrdý
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Na obou stranách železné opony (2/10) (R)
    Autor: Daniela Husnik Wilson, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.