• Evangelia 2018
  • CD 2018
  • Promo 2018

Živé vysílání

11:15 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (119): Největší objev laureáta Nobelovy ceny (R)
11:30 Základy
Základy (6/14): Odpuštění (R)
11:50 Myšlenka na den
Co by nám zbylo? (R)
12:00 Správy z kresťanského sveta
(vysílá slovenská redakce)
13:00 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Co by nám zbylo?


Týdenní program Rádia 7

  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Píseň písní 8,1-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Studna slova
    1. Královská (12/41): Posvěcení chrámu (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    01:00Interval
    Loutky v nemocnici: CD Létající peřina (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (8): Dva pohledy (Pl 1,11-12) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    03:00Nejen chlebem
    Odrazník, svorník a hlava úhlů (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (5/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    04:00Doteky
    To nejlepší od Boha (2/2) (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Petr Tlach
    05:00Okno do historie
    Saská válka (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:30Houpací křeslo
    Rodina a svatost (6/7): Sebedůvěra (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Co by nám zbylo?
    Autor a čte: Míla Marková
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Boží hlas
    Autor a čte: Josef Průša
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z regionů
    Dobré zprávy ze Slezska: Misie ve Francii, slovo o modlitbě, pozvánky (R)
    Host: Jakub Pípal, Michal Klus
    07:30Uši k duši
    Hřích (3/4): Hřích a pokárání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    07:45Písničky

    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Srdce obrněné
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Aleš Navrátil
    09:00Myšlenka na den
    Co by nám zbylo? (R)
    Autor a čte: Míla Marková
    09:05Písničky

    09:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Petr Tlach
    10:00Fortepiano
    Život jako orientační běh (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Lenka Merhulíková
    11:15Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (119): Největší objev laureáta Nobelovy ceny (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    11:30Základy
    Základy (6/14): Odpuštění (R)
    Autor a čte: Dita Targoszová
    11:50Myšlenka na den
    Co by nám zbylo? (R)
    Autor a čte: Míla Marková
    12:00Správy z kresťanského sveta
    (vysílá slovenská redakce)
    13:00Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
    (vysílá slovenská redakce)
    15:00Pri studnici Jákobovej (relácia o Izraeli)
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Na striebornej vlne (magazín pre seniorov)
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Duchovný relax
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    18:20Píesne
    (vysílá slovenská redakce)
    19:00Za horizontom
    (vysílá slovenská redakce)
    21:00Sebareflexie
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Bohoslužba (SK)
    (vysílá slovenská redakce)
    23:00Nočné kvapky
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
    (vysílá slovenská redakce)
    06:00Vôňa nedele (1)
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Bohoslužba (SK)
    (vysílá slovenská redakce)
    09:00Za horizontom
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Vôňa nedele (2)
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Sváteční slovo
    To zvládnu
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    12:30Kormidlo
    Hvězdy (R)
    Moderuje: Ondřej Brdečko
    Host: Pavel Kohl
    14:15Bohoslužba
    Jak evangelizovat
    Káže: Jaroslav Pleva
    15:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Host: Vlasta Čechová
    15:30Písničky z archivu
    Bratislavský folkový orchester (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    16:00Uši k duši
    Hřích (3/4): Hřích a pokárání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    16:15Písničky

    16:30Okno do historie
    Saská válka (R)
    Autor a čte: František Holeček
    17:00Rozmarýna
    Diagnóza: Mužova neplodnost (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vít Pechanec
    18:00Sváteční slovo
    To zvládnu (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    18:15Krok za krokem
    Janovo evangelium (29): Tomášova nevíra
    Autor a hovoří: Jiří Novák
    19:00Za obzor
    New York
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Alina Polowko
    20:00Večer pod lampou
    Bůh Otec (5)
    Autor: Dave Patty, čte: Pavel Hromádka
    21:00Sváteční slovo
    To zvládnu (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    21:15Doteky
    Vytvořit silný vztah
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    21:45Písničky

    22:00Modlitby podle Bible
    Pláč (4/5)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    22:30Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (3/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    23:00Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (4/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    23:30Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (5/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
  • 00:00Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
    (vysílá slovenská redakce)
    06:00Vyberáme z knižnice
    (vysílá slovenská redakce)
    07:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    07:10Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
    (vysílá slovenská redakce)
    09:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Sedemparáda
    (vysílá slovenská redakce)
    10:00Dynamo
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Supermarket do dvanástej (informačný magazín)
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (6/12)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Kudy kam
    Tajemství (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    14:00Myšlenka na den
    Co by nám zbylo? (R)
    Autor a čte: Míla Marková
    14:15Písničky na přání

    14:45Překročit hranice
    Proměna (8/8)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Lukáš Targosz
    15:00Interval
    Loutky v nemocnici: CD Létající peřina (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    16:00Studna slova
    1. Královská (12/41): Posvěcení chrámu (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z kultury

    17:00Písničky

    17:15Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (8): Dva pohledy (Pl 1,11-12) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    18:00Myšlenka na den
    Co by nám zbylo? (R)
    Autor a čte: Míla Marková
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z kouzelné zahrady (1/12): Ostmalík a radiomagnetofon
    Autor: Jiří Šandera, čte: Rozita Mertová
    18:30Základy
    Základy (7/14): Křest
    Autor a čte: Dita Targoszová
    19:00Řeka života
    Josef Bohumil Souček
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lydie Roskovcová
    20:00Pohovka
    Adam Agee
    Moderuje: Štěpán Matuška
    21:00Světem Bible
    Koloským 1,1-5
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    Koloským 1,6-12
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Noční můry
    Jak dlouho jsi zůstal(a) ve škole a jak dlouho škola v tobě?
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Dan Hammer
    23:00Modlitby podle Bible
    Pláč (4/5) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    23:30Psáno jest
    Jakub (25/31): Bohatství bez Boha
    Autor: Steve Cole, překlad: Pavel a Klára Steigerovi
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Koloským 1,1-5 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    Koloským 1,6-12 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Pohovka
    Adam Agee (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Řeka života
    Josef Bohumil Souček (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lydie Roskovcová
    03:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (119): Největší objev laureáta Nobelovy ceny (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (6/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    04:00Krok za krokem
    Janovo evangelium (29): Tomášova nevíra (R)
    Autor a hovoří: Jiří Novák
    04:45Uši k duši
    Hřích (3/4): Hřích a pokárání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:00Modlitby podle Bible
    Pláč (4/5) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    05:30Studna slova
    1. Královská (12/41): Posvěcení chrámu (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Rozcestí
    Autor a čte: Petr Stoy
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Boží navštívení
    Autor a čte: Michal Krchňák
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Stopy
    (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Host: Ina Kalenchuk
    07:45Písničky

    08:00KOMPAS
    Šalamoun (7): Soud v moudrosti
    Autor a čte: Marián Možucha
    08:15Písničky

    08:30Doteky
    Vytvořit silný vztah (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    09:00Myšlenka na den
    Rozcestí (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    09:05Písničky

    09:15Do světa
    Služebník Jakub: Místa vděčnosti
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Boží navštívení (R)
    Autor a čte: Michal Krchňák
    10:00Za obzor
    New York (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Alina Polowko
    11:15Překročit hranice
    Proměna (8/8) (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Lukáš Targosz
    11:30Kdo je to?

    11:40Písničky

    11:50Myšlenka na den
    Rozcestí (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    12:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    12:10Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
    (vysílá slovenská redakce)
    14:00Piesne na želanie
    (vysílá slovenská redakce)
    15:00Duchovný relax I.
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    16:05Duchovný relax II.
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    18:20Správy z kresťanského sveta
    (vysílá slovenská redakce)
    19:00Rodinný magazín
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    20:10Vyberáme z knižnice
    (vysílá slovenská redakce)
    21:00Zebra
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Sedemparáda
    (vysílá slovenská redakce)
    23:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    23:10Nočné kvapky
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
    (vysílá slovenská redakce)
    06:00Na striebornej vlne
    (vysílá slovenská redakce)
    07:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    07:10Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
    (vysílá slovenská redakce)
    09:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Kresťanská poradňa
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    11:10Supermarket do dvanástej (informačný magazín)
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (7/12)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Fortepiano
    Nečekaná zastavení
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jan Kuklínek
    14:00Myšlenka na den
    Rozcestí (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    14:15Písničky na přání

    14:45Do světa
    Služebník Jakub: Místa vděčnosti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    15:00Písničky z archivu
    Písně Ivana Růžičky - 90. léta
    Připravila: Lenka Malinová
    15:30Základy
    Základy (7/14): Křest (R)
    Autor a čte: Dita Targoszová
    16:00KOMPAS
    Šalamoun (7): Soud v moudrosti (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z misie

    17:00Písničky

    17:15Psáno jest
    Jakub (25/31): Bohatství bez Boha (R)
    Autor: Steve Cole, překlad: Pavel a Klára Steigerovi
    17:45Uši k duši
    Hřích (3/4): Hřích a pokárání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    18:00Myšlenka na den
    Rozcestí (R)
    Autor a čte: Petr Stoy
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z kouzelné zahrady (2/12): Co papá Kačenka
    Autor: Jiří Šandera, čte: Rozita Mertová
    18:30Život víry

    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Jiří Petr
    19:00Písničky

    19:15Modlitby podle Bible
    Pláč (4/5) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    20:00Kudy kam
    Církev – Boží chrám
    Moderuje: Roman Toušek
    Host: Roman Toušek
    21:00Světem Bible
    Koloským 1,13-16
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    Koloským 1,17-20
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Srdce obrněné (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Aleš Navrátil
    23:15Bohoslužba
    Jak evangelizovat (R)
    Káže: Jaroslav Pleva
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Koloským 1,13-16 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    Koloským 1,17-20 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Za obzor
    New York (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Alina Polowko
    02:00Kudy kam
    Církev – Boží chrám (R)
    Moderuje: Roman Toušek
    Host: Roman Toušek
    03:00Do světa
    Služebník Jakub: Místa vděčnosti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (7/12) (R)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    04:00Písničky z archivu
    Písně Ivana Růžičky - 90. léta (R)
    Připravila: Lenka Malinová
    04:30Překročit hranice
    Proměna (8/8) (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Lukáš Targosz
    05:00Psáno jest
    Jakub (25/31): Bohatství bez Boha (R)
    Autor: Steve Cole, překlad: Pavel a Klára Steigerovi
    05:30KOMPAS
    Šalamoun (7): Soud v moudrosti (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Identita
    Host: Aleš Bartošek
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Boží moc
    autor a čte: Miroslav Kubíček, čte: Jitka Vyležíková
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (120): Geny jsou geniální (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    07:45Písničky

    08:00Houpací křeslo
    Rodina a svatost (7/7): Radost
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:15Písničky

    08:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Jiří Petr
    09:00Myšlenka na den
    Identita (R)
    Host: Aleš Bartošek
    09:05Písničky

    09:15Nejen chlebem
    Svědek
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Boží moc (R)
    autor a čte: Miroslav Kubíček, čte: Jitka Vyležíková
    10:00Rozmarýna
    Čtyři archetypy muže
    Moderuje: Bohunka a Josef Horští
    Host: Jan Šlachta
    11:15Okno do historie
    Rozdělení světské a církevní moci
    Autor a čte: František Holeček
    11:30Listárna

    11:50Myšlenka na den
    Identita (R)
    Host: Aleš Bartošek
    12:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    12:10Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
    (vysílá slovenská redakce)
    14:00Piesne na želanie
    (vysílá slovenská redakce)
    15:00Duchovný relax I.
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    16:05Duchovný relax II.
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    18:30Kresťanská poradňa
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    20:10Vyberáme z knižnice
    (vysílá slovenská redakce)
    21:00Dynamo (svedectvá o realite života)
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Hudobný klub
    (vysílá slovenská redakce)
    23:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    23:10Nočné kvapky
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
    (vysílá slovenská redakce)
    06:00Rodinný magazín
    (vysílá slovenská redakce)
    07:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    07:10Raňajky Rádia 7
    (vysílá slovenská redakce)
    09:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Piesne
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Správy
    (vysílá slovenská redakce)
    11:10Supermarket do dvanástej (informačný magazín)
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Haló, bratře! (8/12)
    Autorka: Corrie ten Boom, čte: Marcela Dürrová
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Řeka života
    Josef Bohumil Souček (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lydie Roskovcová
    14:00Myšlenka na den
    Identita (R)
    Host: Aleš Bartošek
    14:15Písničky na přání

    14:45Nejen chlebem
    Svědek (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    15:00Pohovka
    Adam Agee (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    16:00Houpací křeslo
    Rodina a svatost (7/7): Radost (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z regionů

    17:00Písničky

    17:15Doteky
    Vytvořit silný vztah (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    17:45Písničky

    18:00Myšlenka na den
    Identita (R)
    Host: Aleš Bartošek
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Pohádky z kouzelné zahrady (3/12): Jak šly brambory do světa
    Autor: Jiří Šandera, čte: Rozita Mertová
    18:30Překročit hranice
    Proměna (8/8) (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Lukáš Targosz
    19:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (9): Hledání útočníka (Pl 1,13-14)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    20:00Interval
    Moderní a současná duchovní vážná hudba (27): Arvo Pärt: Stabat Mater, Magnificat, Nunc dimittis
    Autor a hovoří: Miroslav Kubíček
    21:00Světem Bible
    Koloským 1,21-26
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Písničky

    21:45Studna slova
    1. Královská (13/41): Požehnání
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    22:00Večer pod lampou
    Bůh Otec (5) (R)
    Autor: Dave Patty, čte: Pavel Hromádka
    23:00Noční můry
    Jak dlouho jsi zůstal(a) ve škole a jak dlouho škola v tobě? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Dan Hammer

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.