Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Nikdo nemá větší lásku

Stát Morelos v Mexiku je v současné době vyhlášen nejnebezpečnějším státem země. Už dva roky zde žije Michal Riša, host pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. 20. dubna po osmé ráno s ním Lucie Endlicherová mluví o lásce, která je ochotná oběti, o ochotě odevzdat celý život Bohu i o tom, jak dennodenně stát tváří v tvář bolesti a nejistotě.

Vytisknout E-mail

Víra a politika

Mají se křesťané angažovat v politice? Pokud ano, na jakých hodnotách by měli stavět? Může se politický systém nějak prolínat s Božím královstvím nebo jsou to věci nepropojitelné? O víře a politice si bude povídat Petr Húšť se starostou města Vsetín s Jiřím Růžičkou. Poslouchejte pořad Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 27. dubna v 8 hod. ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.