Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
Kyberdítě a jeho sítě
11:00 Písničky
11:15 Štafeta
Proč děti zlobí (1/2)
11:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Růst


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

O naslouchání

Někdy se říká, že jedna z největších tragédií, které se mohou člověku stát, je zůstat stát na místě a přestat se učit. Domněnka že, proces učení je omezen pouze na školní docházku je naivní představa. Život je proces a každý to dřív nebo později pocítí, nebo už pocítil. Otázkou je, jak se k tomuto procesu postavíme. Jsme ochotni se stále učit? Co nám konkrétně může pomoci, abychom se někde nezasekli, ale přirozeně se v životě posouvali? Může být jedním z nástrojů to, že budeme záměrně naslouchat druhým lidem? Nalaďte si Na sobotní frekvenci Proglasu  v sobotu 28. března od 8 ráno. Hostem Štěpána Matušky bude Jan Adamec.

Vytisknout E-mail

Duchovní výzvy Komenského

Jana Ámose Komenského známe hlavně jako učitele národů, ale on byl i neskutečnou duchovní osobností. Několikrát za sebou zažil společenské pohromy, osobní tragédie, ale i život v izolaci. V čem nás mohou jeho myšlenky inspirovat do dnešních nejistých a náročných dnů, o tom si bude povídat Petr Húšť s koordinátorem projektu Komenský 2020 Janem Rokošem. Poslouchejte Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 4. dubna 2020 v 8 hod.

Vytisknout E-mail

Hooligan Church

Když Ježíš stoloval s celníky, prostitutkami a dalšími lidmi z okraje společnosti, mnohým to vadilo. Na ty z církve, kdo dnes pracují s bezdomovci a podobnými "existencemi", se díváme s obdivem, ale zůstává otázkou, zda bychom neměli čelit něco podobného... Hostem velikonočního vydání pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude Marek Mefo Húšť, který ve Vsetíně pořádá setkání Hooligans Church - dveře jsou otevřené dokořán každému, kdo se nebojí vstoupit. Přijďte i vy - 11. 4. v 8:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.