Živé vysílání

01:00 Za obzor
Kostarika (R)
02:00 Kudy kam
Římanům (3/4): Zákon Ducha života (R)
03:00 Do světa
Hrnčíř (33): Znamení (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (14/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Moje církev - Hana Zandalová


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Z dobré vůle

Pokud vedete firmu a vaši zaměstnanci nedělají, co mají, můžete jim snížit plat. Političtí vedoucí mohou své pomocníky vyměnit. Kdo však okusil vedení farnosti, volnočasové skupiny mládeže, či neziskové organizace ví, že tyto klasické principy při práci s dobrovolníky vůbec neplatí. Naopak. Dobrovolníci jsou zvláštní skupina lidí. Mohou přijít a mohou odejít. Jak s nimi pracovat, aby byla práce dobrá nejen pro Boží království, ale i pro ně samotné, aby viděli smysl své práce? O výzvách a radostech práce s dobrovolníky si budou 11.8. od 8:00 povídat Břetislav Raška a Jan Vytřísal v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu s názvem "Z dobré vůle".

Vytisknout E-mail

Ukradený syn

V pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vám tentokrát nabídneme doslova strhující příběh ženy, která byla okradená - o vlastního syna. Roky pak čekala na jakoukoli zprávu o tom, jak žije a jak se mu daří. V kontrastu s touto situací Bible říká: Všechno napomáhá k dobrému těm, kdo ho (Boha) milují. Pavla Chaloupková Boha skutečně miluje a tak se nabízí logická otázka: K čemu jí pomohla tato situace? Poslouchejte 18. srpna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.