Playlist

Živé vysílání

13:00 Akademie
Veškeré Písmo je vdechnuté od Boha (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Ježíšova láska a my (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Policejní hlídka


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Všechny cesty vedou do nebe

Myšlenka, že do nebe vede pouze jediná cesta se dnes těžko přijímá. V době neomezených možností a relativizace je o to důležitější si uvědomit a správně komunikovat základní pravdu křesťanství, že k Bohu můžeme jedině skrze oběť Ježíše. Poslouchejte pořad Na sobotní frekvenci Proglasu, kam si Štěpán Matuška pozval pastora Apoštolské církve Pavla Harabuse v sobotu 25. ledna v 8:00 ráno.

Vytisknout E-mail

Vyvážení práce a odpočinku

Tak jako akrobat s tyčí udržuje balanc a snaží se o rovnováhu, tak i my hledáme vyvážení mezi prací a odpočinkem, mezi příjímáním a dáváním nebo mezi rozjímáním a činěním. O hledání zdravé životní rovnováhy si bude povídat Petr Húšť s dlouholetou pracovnicí ve službě mládeži s Janette Oubrechtovou. Poslouchejte Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 1. února v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

Farář v zácviku

Doba je zlá, mužů ochotných sloužit jako kazatelé, faráři, pastoři stále ubývá, není se co divit, že se na jejich místa tlačí ženy... Nebo je to všechno trošku jinak? Jordan Tomeš působí jako vikář Českobratrské církve evangelické v Nymburku, a nejspíš nejen jeho život může být dokladem toho, že je všechno možná trošku jinak. Jak? Přijďte si poslechnout do pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 8. února v osm ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.