Playlist

Živé vysílání

08:05 Písničky
08:30 Uši k duši
Vztah víry a psychologie (3/4): Psychoterapie
08:45 Písničky
09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 KOMPAS
Šalomoun (53): Šalomoun a David (2)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (6/24): Otec poslal Syna


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Muž podle Božího srdce

Tlak dnešní společnosti na to, jak by měl vypadat ideální muž se stále přiostřuje a přesto, stále spousta mužů nenachází svoji identitu a neplní nároky, které na ně společnost klade. Jsou muži v dnešní době jiní než před dvaceti, třiceti lety? A jestli ano tak v čem? Jaké jsou konkrétní výzvy, kterým musí čelit? Jakou specifickou úlohu zamýšlel Bůh pro muže? Tyto a další otázky si bude klást Štěpán Matuška společně s Viktorem Balážem v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Poslouchejte živě v sobotu 30. listopadu od osmi hodin.

Vytisknout E-mail

Modlitby v karavanu napříč naší zemí

Člověk pro modlitbu využívá různá místa. Někde v přírodě na kopci, v tichosti v kapli nebo třeba v soukromí ve svém pokoji. Českou republiku už dva roky protíná karavan, který neslouží k rekreaci, ale k modlitbám. Udělají vám zde dobré kafe, vyslechnou vás a rádi se s vámi nebo za vás pomodlí. O službě modlitebního karavanu a o novinkách v Modlitbách 24-7 si s Petrem Húšťěm budou v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat jeho hosté Šárka Šimečková a Daniel Raška. Poslouchejte v sobotu 7. prosince ráno v 8 hod.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.