Živé vysílání

01:00 Za obzor
Kostarika (R)
02:00 Kudy kam
Římanům (3/4): Zákon Ducha života (R)
03:00 Do světa
Hrnčíř (33): Znamení (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (14/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Moje církev - Hana Zandalová


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Spaseni nadějí

Každý z nás v životě po něčem touží. Dost často se ale stává, že když už konečně dostaneme to, po čem toužíme, nenaplní nás to tak, jak jsme čekali. Dá se vůbec najít něco nebo někdo, kdo náš život naplní? Pojďme se zaposlouchat do kázání Saši (Alexandra) Fleka a zkusme najít odpovědi. Záznam kázání z Křesťanského centra Apoštolské církve v Českém Těšíně si můžete poslechnout v neděli 12. srpna ve 14:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Bázeň před Bohem

Nejen ve Starém zákoně se často objevuje slovní spojení "bázeň před Hospodinem". Co si ale můžeme pod tak abstraktním pojmem představit? Má cenu se něčím, co působí tak archaicky, řídit ještě i v dnešní době? O bázni před Hospodinem hovoří v rámci bohoslužby 19. srpna Petr Dvořáček, kazatel CB Betanie Brno.

Vytisknout E-mail

První spor v církvi

Dokonce i v církvi se někdy vedou spory a to i o zásadních věcech, jako je například spasení. Spolu s Pavlem Mečkovským z Bratrské jednoty baptistů v Olomouci budeme přemýšlet o tom, jak (například) nebýt ostatním lidem překážkou a jak vlastně můžeme dojít spasení. Poslechněte si jeho kázání v neděli 26. srpna ve 14:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.