Playlist

Živé vysílání

17:00 Kudy kam
Vidí vskrytu, odplatí zjevně (R)
18:05 Myšlenka na den
Dávejte přednost jedni druhým (R)
18:30 Dušebol
Duševní nemoc jako nemoc (R)
19:00 Akademie
Veškeré Písmo je vdechnuté od Boha
20:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dávejte přednost jedni druhým


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Láska odpouští všechno

V prosinci 2018 vyšla kniha s názvem LÁSKA ODPOUŠTÍ VŠECHNO, která popisuje životní příběh rumunského baptistického kazatele Pavla Petrute, který v době hlubokého totalitního režimu okusil společně s celou svou rodinou na vlastní kůži hrůzy komunismu, a to jen proto, že byl kazatelem evangelia. Zároveň také zažil obrovskou Boží milost a lásku, která dopustila ale neopustila. Příběh o síle odpuštění díky Boží lásce načetl pro Rádio 7 Miroslav Kubíček. Poslechnout si ho můžete ve čtení na pokračování od 21. ledna ve všední dny od 12:15.

Vytisknout E-mail

Joni a Ken

Příběh Joni Eareckson, která si v osmnácti letech po skoku do vody zlomila páteř, obletěl celý svět. Zůstala ochrnutá, upoutaná na vozík, ale dál odhodlaná žít a věřit Bohu. Napsala několik knih, navštívila mnoho zemí. Nakonec se také vdala. O cestě do manželského svazku hovoří ona i její manžel zcela otevřeně ve své knize Joni a Ken. Pro rádio 7 ji nastudovala Marcela Dürrová. Poslouchejte od 31.1.2020, vždy ve 12:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.