Playlist

Živé vysílání

18:30 Život víry
(R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Povídá se, povídá (24/32): Verunčino velké přání
19:30 Písničky
19:45 Uši k duši
Zátěž (3/4): Co na to Bůh? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přej a bude ti přáno


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Dívat se dopředu

Někdy se zdá, že jsou lidé 50 plus díky reklamám a médiím, která nám stále ukazují mladé a úspěšné lidi, zcela odepsaní. Úcta ke stáří, vděčnost za zkušenosti, kterém můžeme čerpat od starších lidí, není nějak v módě. Pro seniory to není snadné a mnozí rezignují. To ale není případ ženy, která usedne k mikrofonu ve Fortepianu 14. října. Ludmila Fišová se v seniorském věku pustila do věcí, které zamlada nestihla... Nechte se inspirovat od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Co se dá najít na ulici

Na ulici se dá najít leccos. Třeba peníze, něco, co se nám může hodit, ale také odpadky. To, co našla na ulici Lenka Matuštíková, která bude dalším hostem ve Fortepianu, byste nečekali. Změnilo to celý její život. Poslechněte si v pondělí 21. října v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Naše dědictví

Když se řekne dědictví, napadne nás možná dům, starý porcelán, nebo finanční obnos. A co takhle duchovní dědictví? Máme nějaké? Osobně či jako národ? O tom bude řeč ve Fortepianu 28. října, kdy si připomínáme vznik samostatného československého státu. K rozhovoru si Lenka Malinová pozvala archeologa, milovníka historie Jožku Kováře. Začátek v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.