Playlist

Živé vysílání

11:50 Myšlenka na den
Slova (R)
12:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
13:10 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
14:05 Pohodička
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slova


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Povolání nebo poslání

Není práce jako práce. Někdo si svou práci odpracuje a hotovo, zatímco jiní si ji berou domů - někdy doslovně, někdy pouze v hlavě. Jaký je rozdíl mezi povoláním a posláním? Zamýšlet se nad tím budeme ve Fortepianu se studentkou medicíny Nelly Musilovou. Poslouchejte ve středu 15. června od 13 hodin!

Vytisknout E-mail

Cena nejcennější

Je tomu už skoro 30 let, co žďárský hudebník Petr Bergner usedl ke klavíru a hrál 34 hodin a 17 vteřin nonstop. Jeho výkon zapsán do Guinessovy knihy rekordů a dosud ho nikdo nepřekonal. Daleko později ale pro svůj život získal něco ještě o mnoho cennějšího! Poslechněte si ho ve Fortepianu 26. června.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.