Playlist

Živé vysílání

06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Na cestě mezi dvěma "ale" - příběh Námana
07:00 Zastavení s J. A. Komenským (9): Jak si připomínat
(R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Relikvie


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Křesťan a armáda

Církev bývá někdy přirovnávána k armádě. V Bibli se o křesťanech také píše jako o bojovnících, vojácích, kteří mají mít oblečenou svou výzbroj.. Co to znamená v praxi a jak se na to dívá muž, který je voják z povolání? Ve Fortepianu 26. října dopoledne si můžete poslechnout archivní pořad s Viktorem Balážem z vyškovské Apoštolské církve.

Vytisknout E-mail

Červená kontrolka

Hledání Boží vůle je v životě každého křesťana důležité. Někdy si ale myslíme, že už víme, ale ukáže se, že to tak není. Zvlášť ve volbě životního partnera je to někdy velmi bolestivé. Soňa Ševelová to prožila bude se o svém hledání, chybách i poučení sdílet ve Fortepianu 2. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.