Playlist

Živé vysílání

09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 KOMPAS
Šalomoun (53): Šalomoun a David (2)
09:45 Písničky
10:00 Za obzor
Jižní Amerika
11:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (6/24): Otec poslal Syna


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Mít uši k slyšení

Před několika lety jsme v našem rádiu měli hosty z kategorie "speciální a vzácní". 2. prosince si je jich návštěvu připomeneme. Oba jsou "rádioví" lidé. Jmenují se David a Markéta Bachmannovi. David o sobě říká, že na rádiu vyrostl. A není to jen tím, že je téměř slepý, stejně jako jeho žena. Co uslyšeli a jak jim rádio pomohlo posunout se v životě dál? Uslyšíte ve Fortepianu od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Nedomnívat se

Jak často používáme spojení "domnívám se"... Neznamená to, že jsme přesvědčeni, nebo že něco víme. I v Bibli se toto sloveso hojně vyskytuje. S Michalem Beranem budeme společně pátrat, v jakých souvislostech a co nám to může říct v dnešní době v životě, který žijeme. Poslechněte si Fortepiano 9. prosince v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Evangelizace v 21. soletí

Když se řekne slovo evangelizace, většinou si představíme velké sály, pódia a ohnivé řečníky nebo skupinu křesťanů s kytarou na ulici. Jsou tyto evangelizační nástroje použitelné i v 21. století a v naší kultuře? Jak lidem přinášet evangelium - dobrou zprávu dnes? Probereme to ve Fortepianu s biblickým učitelem a překladatelem Michalem Krchňákem. Poslouchejte v pondělí 16. prosince od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.