Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Paradoxy Velikonoc

Velikonoce jsou za dveřmi, a proto budou tématem ve Fortepianu. S Idou Pencovou si budeme povídat o jejich slavení či neslavení, o tom, co nás obklopuje ve světě, kde žijeme, a co prezentujeme v církvi. O paradoxech Velikonoc budeme mluvit ve středu 17. dubna od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Teď je ten čas!

Život má různé etapy, kterými procházíme. Když zaklepe na dveře období, které se kulantně nazývá seniorské, pro mnohé je to úleva a příslib odpočinku. Marie Osičková to má ale jinak. Otevřel se jí nový svět, do kterého vstoupila až v důchodovém věku. Poslechněte si ji ve Fortepianu 24. dubna. Začínáme ve 13 hodin!

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.