Živé vysílání

05:50 Čtení z Bible 21
06:00 Ranní vysílání Rádia 7
06:15 Myšlenka na den
Houby a očekávání
06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
Biblické protiklady aneb Prach jsi

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Houby a očekávání


Houpací křeslo

images/static/hou.jpg

Čtvrthodina s jednou z nestorek křesťanského rozhlasového vysílání u nás, během které můžete ve výjimečném souladu laskavosti a nekompromisnosti, pravdy a lásky reflektovat každodenní život, rozhodování, myšlení i činy.

Vysílací časy: čtvrtek 8:00 / repríza: pátek 16:00 / noční repríza: sobota 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marie Frydrychová
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Opak uctívání - Modlářství (2)

Naše země má řadu kulturních - a také duchovních - památek. V každém městě je řada kostelů, dokonce i ve velmi malých vesničkách najdete alespoň nějakou tu kapličku. Všechny zobrazují Boha nebo Jeho působení. A přesto jsme jednou z nejateističtějších zemí světa... Kde se ztratila naše víra? A komu nebo čemu věříme dnes - místo Boha? O tom bude další pořadu Houpací křeslo, který před lety připravila Marie Frydrychová. Poslouchejte ve čtvrtek 19. října v 8 hodin.

Vytisknout E-mail

Modlářství (3)

Každému člověku je něco v životě svaté. A může to mít různou podobu. Kdy nás ale taková věc už nepovznáší, ale naopak svazuje? Jde to poznat, přesněji, jde to poznat včas? I o tom bude řeč v dalším pořadu Marie Frydrychové Houpací křeslo, ve kterém se už potřetí bude zabývat modlářstvím. Poslouchejte ve čtvrtek 26. října v 8 hodin nebo v pátek 27. října v 16 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.