Playlist

Živé vysílání

14:05 Klubovňa - hostia a svedectvá
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)
16:15 Postavený na skale
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Zaujímavosti - v réžií moderátorov
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Nádej v beznádeji / Megafón
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Správný klíč


Houpací křeslo

images/static/hou.jpg

Čtvrthodina s jednou z nestorek křesťanského rozhlasového vysílání u nás, během které můžete ve výjimečném souladu laskavosti a nekompromisnosti, pravdy a lásky reflektovat každodenní život, rozhodování, myšlení i činy.

Vysílací časy: čtvrtek 8:00 / repríza: pátek 16:00 / noční repríza: sobota 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marie Frydrychová
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Slabí a silní a mocní

Silný a mocný není totéž. Marie Frydrychová ukazuje na sílu učedníků Pána Ježíše a kde ji čerpat a k čemu. Další Houpací křeslo z hlubin našeho archivu si můžete poslechnout 27. června v 8 hodin. Reprízu poslouchejte v pátek odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Slabí a silní v rodině

Síla se projevuje především v tom, že jsme schopni být posilou v problémech druhých. Ale musíme to učit už naše děti od nejútlejšího věku ve vztahu mezi sourozenci především. Seriál Marie Frydrychové o slabých a silných z roku 2015 pokračuje v Houpacím křesle 4. července v osm hodin.

Vytisknout E-mail

Silný a slabý v manželství

Síla se projevuje především v tom, že jsme schopni být posilou slabším. Ale musíme to učit už naše děti od nejútlejšího věku ve vztahu mezi sourozenci. V Houpacím křesle 11. července pokračuje Marie Frydrychová v seriálu o slabých a silných z roku 2015. Poslouchat můžete v osm hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.