Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Kudy kam

images/porady/kk.jpg

Kudy se vydat na svých životních cestách? Kam nasměrovat své touhy, pozornost, energii? Jak žít podle Božího řádu? Aktéři pořadu Kudy kam zvou k cestě až na dřeň problémů, k poctivému zápasu o pravdu, k hledání i sdílení.

Vysílací časy: středa 20:00 / repríza: pondělí 13:00/ noční repríza čtvrtek 2:00
Stopáž: 60 minut
Hovoří: Petr RausMarek ProsnerLídou Hojkovou, Roman Toušek a další
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Vyhlížení směrem k Velikonocím

Velikonoce a období před tímto svátkem zrcadlí události, které vyvrcholily na golgotském kříži. Události nasáklé zradou, strachem, násilím, bolestí a zdánlivým triumfem zla. V pořadu Kudy kam je pro postní období připravená série zastavení u tří těžkých emocí, které provázejí lidský život. Podobně jako završené velikonoční drama, i zkoumání temných zákoutí lidské duše vyvrcholí nadějí a otevřenou cestou dál. K poslechu pozve kazatel Církve bratrské Aleš Navrátil ve středečních premiérách od 20:00 anebo v reprízách vždy v pondělí po 13. hodině. 20. března bude řeč o hněvu, 27. března se dostane na strach z lidí a 3. dubna pak zaměříme pozornost na zklamání.

Vytisknout E-mail

O Kristově vítězství

Jako křesťané vyznáváme, že Pán Ježíš Kristus o Velikonocích zvítězil. Nad kým? Koho porazil? A jak to bylo se znamením proroka Jonáše, o kterém Kristus mluvil v souvislosti se svou smrtí? Na tyto otázky se pokusíme najít odpovědi s Petrem Rausem v pořadu Kudy Kam uprostřed velikonočního týdne ve středu 17. dubna od 20. hodiny. Také reprízový čas dovolí tématu doznít - Velikonoční pondělí 22. dubna od 13:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.