Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 10:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Saša Štěpánovský
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Cena synova života

Když milovaný syn přijde o život, je to pro otce nepředstavitelně těžké. Právě takové bolesti se dobrovolně vystavil nebeský Otec Bůh... Rozjímat nad cenou synova života můžete s pastorem Sašou Štěpánovským v relaci Nejen chlebem ve čtvrtek 18. dubna v 9:15 na Rádiu 7 a od 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Molotovův koktejl pro duši

Asi vás překvapí, kam se pastor Saša Štěpánovský vydá pro recept na jeden zvláštní "Molotovův koktejl". Zápalnou směs pro doutnající nebo hasnoucí srdce s ním hledejte ve známém evangelijním příběhu o putování dvou Ježíšových učedníků do Emauz. Relace Nejen chlebem vás pozdraví v povelikonočním týdnu ve čtvrtek 25. dubna od 9:15 na Rádiu 7 a 10:15 na Radiu Proglas. Reprízu opakujeme v pátek jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Nevěřící Tomáš

Učedník Tomáš, jehož pochybnostem vyšel Ježíš vstříc… V čem se s Tomášem můžeme ztotožnit? Přemýšlejte s pastorem Sašou Štěpánovským v dalším vydání pořadu Nejen chlebem ve čtvrtek 2. května od 9:15 na Rádiu 7 a po 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.