Playlist

Živé vysílání

11:40 Písničky
11:50 Myšlenka na den
Slova (R)
12:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
13:10 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
14:05 Pohodička
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Slova


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Elle Limebear

Elle Limebear je nadějná mladá zpěvačka. Její hlas je velmi snadno zapamatovatelný a vy jej budete moci slyšet v pořadu Pohovka. Její tvorbu představí Štěpán Matuška. Premiéru si naladíte na Rádiu7 v pondělí 17.6. ve 20:00 a nebo reprízu v pátek 21.6. v 15:00.

Vytisknout E-mail

Martin Smith

Legendární frontman kapely Delirious? Martin Smith je už několik let na sólové dráze. Ve svém novém albu Iron lung  se vrací k úplným začátkům nejen své kariéry, ale i svého života. Jeho nejnovější tvorbu budete moci poslouchat v Pohovce na Rádiu7. Součástí tohoto dílu bude taky soutěž o dva volné lístky na festival UNITED, tak si to nenechte ujít! Poslouchejte v pondělí 24.června ve 20:00 nebo v pátek 28. června v 15:00. Pořadem provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Only His

Kapela Only His vznikla před sedmi lety. Hraje především křesťanské chvály a při různých příležitostech koncertuje. V Pohovce od osmé večer zazní písně z jejich prvního alba s názvem Přijď a uslyšíte rozhovor s vedoucí Michaelou Baladovou. Premiéru uslyšíte v pondělí 8. července ve 20 hodin večer a reprízu v pátek 12. července v 15 hodin.

Vytisknout E-mail

October Light

Pojďme se na chvíli zastavit v teplém Chorvatsku a navštivme kapelu, která si říká October Light. Její profil si pro Pohovku připravil Tomáš Medek. Poslouchejte v prázdninové repríze 1. července ve 20 hodin a v repríze v pátek 5. července ve tři odpoledne.

Vytisknout E-mail

Hillsong: CD Of Dirt And Grace

Australské seskupení Hillsong United nemusíme v Pohovce nijak zvlášť představovat. 22. července vás se Štěpánem Matuškou pozveme k poslechu jejich alba s názvem Of dirt and grace, které se natáčelo v Izraeli. Nalaďte si v pondělí v premiéře ve 20:00 nebo v repríze v pátek v 15:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.