Živé vysílání

05:50 Čtení z Bible 21
06:00 Ranní vysílání Rádia 7
06:15 Myšlenka na den
Houby a očekávání
06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
Biblické protiklady aneb Prach jsi

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Houby a očekávání


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Tretí deň, Andres: CD Merné laná

Ve třetí zářijové Pohovce si představíme  album známé slovenské kapely Tretí deň.  Album vzniklo ve spolupráci s dalším slovenským interpretem, který si říká Andres.  Můžete se těšit na novou dávku skvělé muziky anebo mimo jiné na charakteristický hlas Miro Tótha.  Premiéru pořadu si můžete naladit 16.10. ve 20 hodin.  Pořadem provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Mosaic: CD Glory and wonder

Anonce: V Pohovce tentokrát zabrousí Štěpán Matuška společně s Lenkou Malinovou do amerického Los Angeles odkud pochází kapela Mosaic. Nejde pouze o samostatnou kapelu, ale o celou církev, jejíž je kapela součástí. Budeme si pouštět z nejnovějšího alba, které nese název Glory and wonder. Jaké to je být církví v srdci moderního  velkoměsta a jak dnes jejich hudba ovlivňuje statisíce lidí? Odpověď nejen na tyto otázky se dozvíte v tomto díle Pohovky. Nalaďte si nás v pondělí 23.10. ve 20 hodin.

Vytisknout E-mail

Kari Jobe The Garden

Tentokrát si v Pohovce budeme pouštět ze zbrusu nového alba americké zpěvačky Kari Jobe-The Garden. Její jméno pro hodně z vás určitě není neznámé. Kari Jobe patří mezi jedny z nejposlouchanějších a nejhranějších křesťanských interpretů současnosti. Její  písně jsou  oblíbené i v našem vysílání. Nalaďte si Rádio 7 v pondělí 30.10. ve 20 hodin. Moderuje Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.