Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Lady Jana Greyová (10/20)
12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Řeka života
Václav Čermák (R)
14:00 Myšlenka na den
Mimozemšťané (R)
14:15 Písničky na přání

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mimozemšťané


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

ALT43

Jsou mladí, nadějní, kreativní. Kapelu ALT43 ze Zlína zpovídá Štěpán Matuška v tomto díle Pohovky. A protože jejich autorská tvorba rozhodně stojí za poslech, nenechte si to ujít!

Vytisknout E-mail

Noemiracles

Když nějaká kapela pochází z Třince, tak nikoho nemůže překvapit, že zpívá polsky. V hudební Pohovce si  budeme pouštět písně z prvního alba skupiny Noemiracles, které se jmenuj Ponad wszystko. Skupinu, která například účinkovala na festivalu United, navštívila s mikrofonem Hana Weignerová,  pořad připravila Lenka Malinová.

Vytisknout E-mail

BCC Widelife

Jsou z Bratislavy, mají spoustu energie, nechtějí jen přežívat. V Pohovce se představí hlas středoškolské generace, BCC worship - Widelife. V pondělí 11 dubna  v osm večer.

Vytisknout E-mail

Casting Crowns: CD Thrive

Americká hudební skupina Casting Crowns funguje na křesťanské hudební scéně od roku 1999. V Pohovce představíme jejich 6. studiové album Thrive  z roku 2014. V pondělí 21. listopadu ve 20 hodin zvou k poslechu Lenka Malinová a Štěpán Matuška

Vytisknout E-mail

Adam Bubík: CD Chci blíž ti být

Seznamte se s mladým mužem, který se rozhodl, že svůj život zasvětí Bohu. Muzikant, zpěvák, vedoucí chval a hlavně moc příjemný člověk. Budeme hrát z jeho prvního CD Chci blíž ti být. V Pohovce 30. května v osm večer.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.