Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Stopy
Marek Honzík (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Malachiáš 1,14–2,3
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O modlitbě


Překročit hranice

images/porady/hran.png

Výprava za hranice běžného přemýšlení, rozhodování a jednání, na území Božích principů, která se obloukem vrátí do pozemského žití. A to pak nemusí a možná nemůže být stejné.

Vysílací časy: pondělí 9:30 / repríza: úterý 16:15 / noční repríza: středa 5:30
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová
Hovoří: Lukáš Targosz
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Naděje (5/9): Kultury utrpení

V další části relace Překročit hranice bude opět řeč o naději tváří v tvář utrpení a dostane se i na srovnání s mnoha s věroučnými systémy, protože ať věříme čemu chceme, těžkosti vždycky prověří zdroj naší víry. K poslechu jste zváni v pondělí 3. srpna dopoledne.

Vytisknout E-mail

Naděje (6/9): Křesťanský světonázor utrpení

Jak jde dohromady víra, naděje a láska - tři velké hodnoty křesťanství - se vším utrpením tohoto světa? Nesnadná otázka zazní v pořadu Překročit hranice, ve kterém se už několik týdnů věnujeme velkému tématu naděje - a jak jste slyšeli, nebojíme se složitostí :-). Přijměte pozvání k poslechu 10. srpna dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Naděje (7/9): Umírání s nadějí

O naději, ale také o utrpení či smrti je velice jednoduché mluvit, když se nás to osobně netýká. Ale do života každého člověka přijdou situace, které prověří, jestli jenom mluvíme, nebo stojíme na pevném základě. Dnešní díl pořadu Překročit hranice bude trochu osobnější, Lukáš Targosz bude vyprávět o svém setkání se smrtí. Poslouchejte v pondělí 17. srpna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.