Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Překročit hranice

images/porady/hran.png

Výprava za hranice běžného přemýšlení, rozhodování a jednání, na území Božích principů, která se obloukem vrátí do pozemského žití. A to pak nemusí a možná nemůže být stejné.

Vysílací časy: pondělí 14:45 / repríza: úterý 11:15 a pátek 18:30 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová
Hovoří: Lukáš Targosz
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Prolomit ticho (3/12)

Když se modlíte - děláte to nahlas anebo potichu? Možná si teď říkáte - to přece není vůbec důležité...! V další části vyučování Lukáše Targosze v pořadu Překročit hranice ale zjistíte, že to není tak docela pravda. Dar řeči a dar hlasu je totiž velikou výsadou. K poslechu zveme v pondělí 15. dubna ve 14:45 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Prolomit ticho (4/12)

Vánoce, Velikonoce, Letnice - tři nejdůležitější křesťanské svátky nesou jedno důležité poselství - a to se dozvíte u poslechu další části série Prolomit ticho. K poslechu relace Překročit hranice zveme v pondělí 22. dubna ve 14:45 na Rádiu 7. Reprízy pořadu uslyšíte v úterý a v pátek na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Prolomit ticho (5/12)

Jeden ze základních strachů lidí je strach z marnosti a bezvýznamnosti. Touha pro někoho něco znamenat zdaleka není jen o úspěchu nebo majetku, dotýká se nás hluboko v nitru jako potřeba milovat a být milován. V sérii Prolomit ticho Lukáše Targosze, kterou po částech posloucháme v relaci Překročit hranice, dojde řeč na naplnění těchto nejhlubších potřeb; poslouchejte pondělí 29. dubna po 14:45 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.