Playlist

Živé vysílání

19:15 Kanafásek
Kuňka a rybníček Kvákykvák (9/26)
19:30 Písničky
19:45 Stopy
Linda Fialová (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Úvod (6/6)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čisté srdce


Stopy

images/porady/stopy.png

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: pondělí 8:30 / repríza: úterý 19:45 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 10:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Bohdana Gillíková
Odpovědný redaktor: Bohdana Gillíková

Linda Fialová

Linda Fialová má takové sladké, milé jméno. Jemnost, něha a láska, kterou dostala od Boha z ní jenom srší. Její příběh ale nezní jako procházka růžovým sadem, je naplněný spoustou slz a utrpení. O tom jak odpustila svému otci, který svou závislostí na alkoholu zničil celou rodinu, a jak přijala svého náhradního tatínka, hovoří v pořadu Stopy, který vysíláme v pondělí 30. listopadu.

Vytisknout E-mail

Jan Čapek

"Přál bych si, aby každý zbohatnul, stal se slavným a splnil si všechny své sny, aby viděl, že to není odpověď, kterou hledal, pronesl jednou herec Jim Carry . O hledání naplnění ve věcech, které jsou pomíjitelné a nacházení toho věčného hovoří mladý muž Honza v pořadu Stopy, který naladíte v 8:30 7. prosince na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Adéla Bischofová

"V rodině a v církvi jsem dokázala hrát, že tomu všemu věřím a že se umím hezky pomodlit," říká ve svém svědectví Adéla Bischofová, která žila dvojí život. Jakým nástrahám čelí děti z křesťanských rodin, prozradí pořad Stopy, svědectví o Božím jednání. K poslechu se můžete přidat v pondělí 14. prosince v půl deváté.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.