Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Stopy
Linda Fialová (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Úvod (6/6)
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čisté srdce


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: pátek 21:00 / repríza sobota 14:00 / noční repríza: čtvrtek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Dopisy blízkým (3/4)

"Až dosud nevěda učil jsem a zastával jsem všechny zásady Jana Husa. Všichni, zkrátka, jsme nevědomky husité, ano sám Pavel a Augustin jsou doslova husité!" Tuto větu pronesl muž, jehož osobní dopisy pročítáme ve Večeru pod lampou, relaci určitě poslechu čtení dobrých knih. Dnes 27. listopadu ve 21:00 hodin nabídneme už třetí část, tentokrát opravdu víceméně rodinnou korespondenci Martina Luthera.

Vytisknout E-mail

Dopisy blízkým (4/4)

Počtvrté a naposledy vás dnes zveme k poslechu čtení z korespondence Martina Luthera, která vyšla díky vydavatelství Biblion pod názvem Dopisy blízkým. V pátek 4. prosince  se v relaci Večer pod lampou můžete zaposlouchat do řádků, které odkrývají muže cílevědomého a silného, stejně jako slabého a hledajícího.

Vytisknout E-mail

Návod k použití světa (1/2)

Útlá knížka Dana Drápala Návod k použití světa je zvláštním svědectvím o zvláštní době, ve které autor poznával Boha a jeho záměr se životem člověka. Poprvé vás k poslechu těchto vzpomínek a úvah pozveme ve Večeru pod lampou v pátek 11. prosince. Knihu pro Rádio 7 nastudoval Jan Viktorin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.