Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Lady Jana Greyová (10/20)
12:45 Písničky, kalendárium
13:00 Řeka života
Václav Čermák (R)
14:00 Myšlenka na den
Mimozemšťané (R)
14:15 Písničky na přání

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Mimozemšťané


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Spor o Joba (3/3)

Spor o Joba - to je název knížky Dana Drápala, ze které čteme ve Večeru pod lampou. Příběh Joba fascinuje (ale také znepokojuje) mnoho generací, protože se dotýká bytostných otázek dobra a zla, bolesti, nemoci a utrpení. A také smyslu toho všeho. Závěrečné kapitoly uslyšíte v podání Petra Hodece v neděli 17. června večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Žít plný život (1/4)

George O. Wood, generální superintendent církve Assemblies of God ve Spojených státech, napsal kratičkou knihu s provokativním názvem - Žit plný život. Na necelých padesáti stránkách se v ní zabývá ovocem Ducha. Ovocem, bez něhož jsme (třeba i s plejádou úspěchů na svém kontě) před Bohem jen neplodnými a neužitečnými stromy. Ovocem, které Bohu skutečně chutná… Nahlížet do ní budeme ve Večeru pod lampou v neděli 24.června večer na Rádiu 7. Čte Tomáš Kratochvíl.

Vytisknout E-mail

Žít plný život (2/4)

Ovoce Ducha svatého, jednotlivé projevy působení Ducha v životě křesťana, rozebírá kniha George Wooda Žít plný život. Při druhém nahlédnutí do tohoto spisku se zaměříme na pokoj, trpělivost a laskavost. Pokud budete poslouchat, ocitnete se s námi třeba v Panamském průplavu. Dá se zde prý naučit mnohé o trpělivosti. Více už uslyšíte v relaci Večer pod lampou v neděli 1. července večer od Tomáše Kratochvíla, který pro naše vysílání tuto knihu nastudoval.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.