Živé vysílání

01:00 Za obzor
Kostarika (R)
02:00 Kudy kam
Římanům (3/4): Zákon Ducha života (R)
03:00 Do světa
Hrnčíř (33): Znamení (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (14/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Moje církev - Hana Zandalová


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Labyrint světa a ráj srdce (4)

Setkání s učenými filosofy zprostředkoval Všudybud svému Poutníkovi v minulé části čtení z knihy Labyrint světa a ráj srdce v programu Večer pod lampou. Ale ani filosofové neměli odpovědi na Poutníkovy otázky a tak cesta pokračuje. K poslechu jste zváni v neděli 12. srpna ve 20:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Labyrint světa a ráj srdce (5)

Poměrně tristní pohled na křesťany nabídl Všudybud Poutníkovi v minulé části čtení z knihy Labyrint světa a ráj srdce. Komenský mistrně vystihl biblickou pravdu, že ne každý, kdo se ohání vhodnými slovy, patří i v srdci Kristu. Na pouť hledání životního štěstí zve relace Večer pod lampou v neděli 19. srpna večer.

Vytisknout E-mail

Labyrint světa a ráj srdce (6)

Mnoho krásy, slávy a poct viděl Poutník na své cestě. Ale také vratké stoličky, na kterých tito páni seděli, i propast, kam se poté zřítí... Cestu Poutníka a jeho průvodce Všudybuda sledujeme ve Večeru pod lampou, relaci věnované četbě dobrých knih. Labyrint světa a ráj srdce znovu projdeme v neděli 26. srpna po 20:00 a v repríze v pátek 31. srpna večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.