Živé vysílání

18:30 SPECIÁL
Za jiného
19:00 Ke kořenům
Apoštolské vyznání víry (3): Věřím v Ježíše Krista
20:00 Interval
Preßburger Klezmer Band: CD Baladen
21:00 Světem Bible
Jeremiáš 44,1-45,5
21:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Na Velký pátek - Velikonoční!!!


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (145): Zmrtvýchvstání nebo reinkarnace?

Roztříděním názorů, kterým věří ateisté, křesťané a zastánci reinkarnace, se zabýval filosof a teolog Dr. Norman Geisler . Jeho názorů o tom, k čemu podle jednotlivých učení spějeme a kdo nebo co za tím stojí, si všímá další epizoda seriálu Pravda pod mikroskopem. Pokud vám není jedno, co Vás po smrti čeká, připojte k relaci Zrcadlo, která  ve středu 17. dubna dopoledne poskytne vodítka k tomuto přemýšlení.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (146): Může chytrý člověk věřit v Boha?

Podporuje intelekt a analytické přemýšlení naše tíhnutí k víře či k ateismu? Nebo je to všechno ještě jinak? Doktor Michael Guillen, se touto otázkou zabývá ve své knize "Může chytrý člověk věřit v Boha?" a právně z ní čerpá nová série programu Pravda pod mikroskopem. První díl uslyšíte v relaci Zrcadlo ve středu 24. dubna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (147): Pět druhů ateistů

Někdy při rozhovoru se zastánci ateismu pomůže, když odhalíme, co za jejich názory odmítajícími Boha stojí. Doktor Michael Guillen, nabízí ve své knize "Může chytrý člověk věřit v Boha?" hned pět druhů ateistů. Program Pravda pod mikroskopem na jejich charakteristiku zaměří svou pozornost v relaci Zrcadlo ve středu 1. května v 9:15 na Rádiu 7 a v 10:15 na Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.