Živé vysílání

21:00 Sebareflexie
(vysílá slovenská redakce)
22:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
23:00 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Komu se podobat


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (84): Neúspěch nepřipadá v úvahu

Neúspěch nepřipadá v úvahu - to bylo heslo, které si opakoval tým zachraňující na první pohled beznadějnou misi Apolla 13. Jedním z jeho členů byl i astronaut Charles Duke do jehož životního příběhu nahlédneme v následujících dvou dílech seriálu Pravda pod mikroskopem. Ten první se zaměří na jeho profesní kariéru. Poslouchejte v relaci Zrcadlo od středy 14. února na Radiu Proglas a Rádiu 7 a v reprízách ve čtvrtek a v sobotu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (85): Astronaut, který kráčel po Měsíci

Charles Duke byl velmi zkušený astronaut, který měl velký podíl na záchraně mise Apolla 13, sám chodil po měsíci a také se stal majitelem velmi prosperující firmy. Přesto existovala v životě tohoto úspěšného muže oblast, která byla v troskách. O ní se chystá svěřit v dalším díle seriálu Pravda pod mikroskopem. Poslouchejte v relaci Zrcadlo od středy 21. února po 9:15 na Rádiu 7 a Radiu Proglas, ve čtvrtek 22. února ráno a také v sobotu 24. února dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (86): Červená řeka v našem těle

V relaci Zrcadlo jsme mohli před vánocemi slyšet  sérii věnovanou knize Geoffrey Simmonse  "Co Darwin netušil". Další díl seriálu Pravda pod mikroskopem nabídne ještě jeden pohled do této knihy, konkrétně na kapitolu věnovanou krevnímu oběhu. Poslouchejte ve středu 28. února dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.