Playlist

Živé vysílání

16:30 Listárna
17:00 Interval
Voxel: CD Nanovo (R)
18:05 Myšlenka na den
Klenoty (R)
18:30 Štafeta
Rodinné rady (R)
19:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Klenoty - Marie Faldynová


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Křesťan v politice

V Akademii se zaposloucháme do přednášky na téma křesťan v politice. Jediná šance, jak obstát v jakékoli profesi a také v politice, je držet se Boha a jeho principů. Tak by se dala shrnout přednáška senátora Zdeňka Papouška, která zazní v sobotu 6. června v 19. hodin.

Vytisknout E-mail

Třanovský a Komenský

V čem si jsou podobni Jan Amos Komenský jako učitel národů a Jiří Třanovský, nazývaný slovanský Luther? Životy těchto dvou významných osobností české historie otevře emeritní biskup Slezské církve Stanislav Pietak v Akademii 13. června. Poslouchejte od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Boží postoj k potratům

Umělé potraty jsou v naší společnosti něco už zcela běžného. Skoro nikdo se nepozastavuje nad tím, že jde ve skutečnosti o vraždu nenarozeného dítěte. V Akademii se na potraty podíváme z biblického pohledu spolu s lékařem Ludvíkem Tvrdým v sobotu 20. června. Poslouchat můžete od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.