Playlist

Živé vysílání

19:15 Kanafásek
Broučci (25/28)
19:30 Písničky
19:45 Stopy
Marek Honzík (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Malachiáš 1,14–2,3

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O modlitbě


Akademie

images/porady/akad.png

Slovo akademie původně označovalo filozofickou školu – a se školou a vzděláváním je spojeno dodnes. V tomto pořadu chceme nabídnout k poslechu přednášky, vyučování a promluvy různého zaměření, které mohou rozšířit naše obzory i vědomosti. Zaměříme se na praktická témata, jako je rodina, výchova, osobnostní rozvoj nebo správné využití času.
Vysílací časy: sobota 19:00 / reprízy: úterý 22:00, středa 13:00 / noční repríza: neděle 1:00
Stopáž: 60 minut

Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Strach a co s ním

Když se podíváme na dění kolem nás, může nás zachvátit strach. Nemusíme se jím ale nechat ovládnout. V Akademii nabídne teolog Pavel Hošek praktické a zcela jednoduché řešení, jak na to. Poslechněte si ho v sobotu 1. srpna od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Proč Bůh nezastaví zlo ve světě

V minulé Akademii jsme otevřeli téma strachu, který nás může ovládnout. Dnes se zaměříme na další téma, které vzbuzuje mnoho otázek. O tom, proč je na světě zlo a utrpení a proč ho Bůh nezastaví, bude hovořit Petr Rattay v sobotu 8. srpna. Poslouchejte od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Křesťanství a liberalismus

Liberalismus není jen politický směr. Dostal se také do křesťanství, jak uslyšíme v další Akademii. Jaký je rozdíl mezi křesťanstvím a liberalismem, vysvětlí Mojmír Adámek. Poslouchejte v sobotu 22. srpna od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Já a moje rodina

Každý z nás nějak ze své zkušenosti zná rodinu. Jsou v ní dobré i špatné věci. Jak má ale vypadat zdravá rodina a jak má fungovat? Můžeme o tom společně přemýšlet při poslechu přednášky psychologa a manželského poradce Pavla Rause Akademie 15. srpna od 19 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.