Playlist

Živé vysílání

10:00 Rozmarýna
Skauting v 21. století
11:00 Písničky
11:15 Štafeta
Čtyři tváře ženy (1/2)
11:45 Písničky
12:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Hrobník


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Působení Ducha svatého v Korintu (1/4)

Pavlovy dopisy do Korintu jsou i pro dnešního čtenáře působivé. Vždyť jenom celá 13 kapitola prvního listu se zapsala do dějin a její předčítání zní i ze svatebních síní. Když ji však zasadíme do kontextu předchozí a další kapitoly, vznikne nám sendvič mnoha chutí. Do zkoumání těchto tří kapitol se v Darech z rukou Mistra pustí Jiří Bukovský, učitel na Evangelikálním teologickém semináři v Praze. Zveme k poslechu také vás ve středu 2. prosince po 11:15. V první části čtyřdílného seriálu se ocitneme ve městě Korintu jako takovém, abychom zjistili jedno velké PROČ. 

Vytisknout E-mail

Církev jako jedno tělo 2/4

Církev jako tělo, církev jako jednotlivé údy, které se musí naučit spolupracovat. Kdo je víc a komu větší čest? S Jiřím Bukovským se v pořadu Dary z rukou Mistra dozvíme, jestli první křesťané v Korintu rozuměli tomuto popisu. A rozumíme mu dnes my? K poslechu vás zve Jiřina Gina Čunková 9. prosince na Rádiu 7..

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.