Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:15 Doteky
Kotva života (1/2) (R)
10:45 Písničky
11:00 Fortepiano
Být jako dítě (R)
12:05 Pohovka
Building 429 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Červen


Jazzový klub

images/porady/jklub.png

Co takhle zajít na hodinku do Jazzového klubu? V tomhle klubu není nahuleno, můžete tam být v teplákách a nabídku nápojů a jídelního lístku zjistíte jednoduchým otevřením ledničky. Na pódiu se se svými nahrávkami střídají interpreti soudobí i ti starší, světoví i ti z našich luhů a hájů, hráči různých nástrojů těles komornějších i big bandů. Převážně instrumentální hudba vám ponechá svobodu zůstat u svého stolku sám se sebou, nebo pozvat na drink interpreta či dokonce Mistra zvuku. Poslechový pořad, ve kterém se budeme volně toulat po hlavních třídách i bočních zákoutích jazzové scény. Zkuste zajít, třeba se stanete VIP členy. Lidé jsou různí, lidé poslouchají i jazz. Chválabohu.
Vysílací časy: sobota 21:00 / repríza: pondělí 17:00 / noční repríza: středa 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Broňa Procházková
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

 

Dave Holland: CD Ones All

Odpovědi na otázky, proč odsouzení chodí do basy, proč se kupuje basa piv nebo proč s někým držím basu, v dnešním Jazzovém klubu nehledejte. Zato zde najdete odpověď, zda sólo basa může poskytnout plnohodnotný hudební zážitek.

Vytisknout E-mail

Gregory Porter - Take Me To The Alley

V dnešním Jazzovém klubu se vás nebudeme uměle snažit naladit na přicházející prázdniny. Proč taky, když je možné si pustit album amerického zpěváka Gregory Portera. Jeho barvitý hlas doplní český klávesista a vy si můžete začít do teplých nocí jen tak volně hvízdat.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.