Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Stopy
Marek Honzík (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Malachiáš 1,14–2,3
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O modlitbě


Jazzový klub

images/porady/jklub.png

Co takhle zajít na hodinku do Jazzového klubu? V tomhle klubu není nahuleno, můžete tam být v teplákách a nabídku nápojů a jídelního lístku zjistíte jednoduchým otevřením ledničky. Na pódiu se se svými nahrávkami střídají interpreti soudobí i ti starší, světoví i ti z našich luhů a hájů, hráči různých nástrojů těles komornějších i big bandů. Převážně instrumentální hudba vám ponechá svobodu zůstat u svého stolku sám se sebou, nebo pozvat na drink interpreta či dokonce Mistra zvuku. Poslechový pořad, ve kterém se budeme volně toulat po hlavních třídách i bočních zákoutích jazzové scény. Zkuste zajít, třeba se stanete VIP členy. Lidé jsou různí, lidé poslouchají i jazz. Chválabohu.
Vysílací časy: sobota 21:00 / repríza: pondělí 17:00 / noční repríza: středa 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Broňa Procházková
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

 

Bassekou Kouyate - Miri

V Jazzovém klubu jsme se jali přes léto cestovat po světě a poznávat různorodé hudební kouty. Tentokrát nám bude západoafrická loutna v rukou mistra vyprávět o možnostech tohoto tradičního nástroje.

Vytisknout E-mail

Park Jiha - Communion

Další zastávkou v naší hudební cestě kolem světa bude v Jazzovém klubu jihovýchodní Asie. Za použití tradičních místních nástrojů tvoří jihokorejská hudebnice a skladatelka Park Jiha velmi působivou hudbu, ve které není potřeba více.

Vytisknout E-mail

Bansal Trio - Chandra

V prázdninovém Jazzovém klubu navštěvujeme různé hudební kouty světa. Tentokrát nás čeká cestování Indií s českým průvodcem. Klavírista Vojtěch Procházka spolu s indickou houslistkou a norským hráčem na tabla nás vezmou na ochutnávku severoindické tradice v soudobém pojetí.

Vytisknout E-mail

Gerardo Nunez + Wakenius - Logos

V letním cestovatelském Jazzovém klubu jsme už navštívili mnohá hudební zákoutí naší planety. Dnes nás čekají temperamentní španělské rytmy. A to v podání dvou kytarových velmistrů. Do rukou si vezměte vějíř nebo sklenku červeného vína a přidejte se od 21ti hodin.

Vytisknout E-mail

Bela Fleck and Abigail Washburn

Hodně muziky z mála strun. Stačí jich pět na banju a hned je člověku skočně. A pokud manželskou souhru doprovodí skvělý zpěv, pak poslední díl letního cestovatelského Jazzového klubu bude plný pohody. S prázdninami se rozloučíme ze Severní Ameriky.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.