Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:15 Doteky
Kotva života (1/2) (R)
10:45 Písničky
11:00 Fortepiano
Být jako dítě (R)
12:05 Pohovka
Building 429 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Červen


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ježíš Kristus (11): Jistota spasení

Téma Pokladů z archivu je stejné jako před týdnem. Bude řeč o spasení, a také o jistotě spasení. Je důležité se otázkou spasení zabývat, nebo je to celkem jedno a jedná se jenom o teologickou otázku, která nemá velký dopad do našeho každodenního života? K přemýšlení nad těmito tématy jste zvaní v sobotu 6. června, v relaci, ve které uslyšíte nestárnoucí vyučování Otakara Vožeha a Watchmana Nee.

 

Vytisknout E-mail

Ježíš Kristus (14): Vztah křesťanství a nekřesťanských náboženství

V Pokladech z archivu je pro vás připravena ještě jedna nahrávka inspirovaná námětem druhého příchodu Ježíše Krista na zem. Jak máme žít s výhledem na tuto událost? Také budeme pokračovat v poslechu seriálu Otakara Vožeha o Ježíši Kristu.Výlučnost Ježíše Krista, oddělenost křesťanství od každého jiného náboženství, náboženská svoboda, přijetí a tolerance jiných názorů a lidí. Jsou tyto pojmy a postoje slučitelné? Jsou v jednotě? Nebo stojí proti sobě? K přemýšlení nad těmito tématy nás vybízejí příspěvky zařazené do relace , kterou si můžete poslechnout po 16 hodině v sobotu 27. června.

Vytisknout E-mail

Ježíš Kristus (13): Kristův druhý příchod

V Pokladech z archivu se dostáváme k tématům, o kterých bible mluví, ale které se dosud nestaly. Zveme vás k poslechu dvacet let starých nahrávek, ve kterých se Otakar Vožeh dal inspirovat biblickými proroctvími o závěru lidských dějin a o druhém příchodu Ježíše Krista na svět. Poslouchejte v sobotu 20. června na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.