Playlist

Živé vysílání

12:05 Písničky
12:30 Čtení na pokračování
Vysoká škola vděčnosti (3/22)
13:00 Fortepiano
Jak žít ve svobodě (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Látková výměna - Marie Faldynová


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Věčný život

Pozemský život člověka je konečný. K tématu, které ožívá kolem svátku takzvaných "dušiček" neboli památky zemřelých, se vyjádřil v rozhovoru s Kateřinu Hodecovou kazatel Církve bratrské Daniel Fajfr. Záznam jejich rozhovoru nabízí pořad Poklady z archivu v sobotu 9. listopadu po 16:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Výročí svobody

V těchto listopadových dnech si mnozí připomínáme výročí Sametové revoluce, změnu režimu, který omezoval mnohé působení. Křesťané o tom ví své, o všech tajných setkáních, křtech, vyučování a někdy skutečném pronásledování a týrání. V dalším programu Poklady z archivu chceme připomenout vyprávění lidí, našich rozhlasových předchůdců, kteří se nebáli a za zahraničí pašovali literaturu, ale hlavně nahrávky a všelijakou techniku, aby se vyučování a svědectví o Božím působení dostalo i mezi české křesťany za tehdejší železnou oponou. Poslouchejte v sobotu 16. listopadu odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.