Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Proč děti zlobí (2/2)

Proč děti zlobí? Před týdnem jsme si v relaci Štafeta pojmenovali první dva důvody, které dost možná definují chování vašich dětí, které vás pak pěkně štve. Dnes se Magda Mečkovská z olomouckého mateřského centra Provázek bude věnovat dalším dvěma oblastem - a možná zjistíme, že v něčem jsme pořád jako děti i my dospělí. Poslouchejte 9. dubna od 11:15.

Vytisknout E-mail

Hranice

V relaci Štafeta se tentokrát zaměříme na důležitou oblast výchovy - totiž hranice a omezení a otázky s tím spojené. Tedy také třeba trestání dětí. Magda Mečkovská z olomouckého mateřského centra Provázek bude sdílet praktické závěry i osobní zkušenosti - poslouchejte ve čtvrtek 16. dubna ve 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.