Playlist

Živé vysílání

11:00 Rozmarýna
Introvert - dar nebo prokletí? (R)
12:00 Sváteční slovo
Hvězdy a světy (R)
12:05 Interval
Traband: CD Domasa (R)
13:00 Kormidlo
Nástroje: Flétna
14:00 Poklady z archivu
Naděje v bílém (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Hvězdy a světy


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to se snaží svým vyučováním Pavel Mečkovský, který zve k poslechu rodiče začínající i zkušené, vždyť nikdy není pozdě začít dělat věci lépe. V relaci se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek výchovy a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně a úspěšnému absolvování rodinného štafetového běhu.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderují: Dana Kenningová/Kateřina Hodecová, Pavel Mečkovský
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Duchovní život rodiny (1/2)

Často se říká, že Pán Bůh nemá vnuky, ale jen děti. Tedy že víra se nedá zdědit, svou cestu k Bohu musí projít každý sám. Přesto i Bible sama vyzývá, aby rodiče svým dětem víru předávali. Jak tedy na to? Co se předat dá a co už ne? Důležité téma přináší další relace Štafeta v rozhovoru Dany Kenningové s poradcem v oblasti rodiny a manželských vztahů Pavlem Mečkovským ve čtvrtek 16. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Duchovní život rodiny (2/2)

Výchova dětí se dá přirovnat ke štafetovému závodu - to nejlepší, co máme a umíme jim chceme předat. Nakolik je možné předat také duchovní zásady a především lásku k Bohu, o tom bude řeč v druhé části rozhovoru Dany Kenningové a Pavla Mečkovského, poradce v oblasti rodiny a manželských vztahů. Poslouchejte relaci Štafeta ve čtvrtek 23. července dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.