• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

13:00 Kormidlo
Velký a malý rybář (5/8): Povolání
14:00 Poklady z archivu
Laskavost (R)
15:00 Concertino
Joseph Haydn: Symfonie č. 101 D dur, zvaná Hodiny
16:00 Písničky
16:30 Písničky z archivu
Zvonky: CD Nebe je už připravené (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Jaká je má služba?


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Archeologie, dějiny a identita Izraele (3/7) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Filip Čapek
    01:00Akademie
    Time management a sebeřízení (2/2) (R)
    Hovoří: Martin Moldan
    02:00Písničky

    02:15Víra nespoutaná
    Tádžikistán (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, překlad, scénář: Lída Hojková
    02:45Základy
    Základy (12/16): Duch svatý (R)
    Autor: Lucie Zídková, čte: Lída Hojková
    03:00Poklady z archivu
    Laskavost (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:00Písničky z archivu
    Zvonky: CD Nebe je už připravené (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Biblická úvaha
    Šel napřed (R)
    Autor: Josef Škrobák, čte: Petr Stoy, verše čte: Lenka Malinová
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Co ohromilo Ježíše (R)
    Káže: Michal Apetauer
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    Efezským (43/94): Sestoupil shůry, vystoupil nad nebesa (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor, čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Jaká je má služba?
    Autor: Vladimír Drbal st
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Tajemství Božího království
    Káže: Jiří Kostelník
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    Antonín Strnad (R)
    Hovoří: Antonín Strnad, ptá se: Pavel Kohl
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Svobodná po třicítce (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vlaďka Lasotová
    12:00Sváteční slovo
    Jaká je má služba? (R)
    Autor: Vladimír Drbal st
    12:05Interval
    David Stypka a Bandjeez: CD neboj. (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Velký a malý rybář (5/8): Povolání
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    čte: Michal Hubáček, Jana Hubáčková, František Hubáček
    14:00Poklady z archivu
    Laskavost (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    15:00Concertino
    Joseph Haydn: Symfonie č. 101 D dur, zvaná Hodiny
    Moderuje: Ondřej Kyas
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Zvonky: CD Nebe je už připravené (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    17:00Bohoslužba archiv
    Evangelium bez pokání
    Káže: Lubomír Ondráček
    18:05Sváteční slovo
    Jaká je má služba? (R)
    Autor: Vladimír Drbal st
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Ze světla do světla
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Žofie Kabelková
    19:00Za obzor
    Kuba (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Dana Klašková
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Proč Bůh mluví? (2/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Modlitby podle listu Efezským
    Autor, čte: Helena Brdečková
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Argula von Grumbach (R)
    Hovoří: Petr Hlaváček, ptá se: Kateřina Hodecová
    23:00Večer pod lampou
    Procházky reformací (4/4) (R)
    Autor: Jan Dymáček, čte: Kateřina Hodecová
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Genesis 27,30–28,9 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Z Reddingu s Viliamem Šandorem (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (15/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Svobodná po třicítce (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Vlaďka Lasotová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Spokojenost (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Boží stavebnice (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    05:15Písničky

    05:30Víra nespoutaná
    Tádžikistán (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Daniel Zeman, překlad, scénář: Lída Hojková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - obrácení
    Autor, čte: Martin Moldan
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    BMW nebo favorit?
    Autor, čte: Štěpán Matuška
    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Anna Rousová, Barbora Gruszková
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Anna Rousová, Barbora Gruszková, ptá se: Pavel Kohl
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (8/26): Kaštánek a malý zachránce (R)
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    09:30Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněnou duši (4/10)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, káže: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Ztráty a nálezy
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michaela Hebelková
    11:00Písničky

    11:15#nofilter
    Kým se stáváš?
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Tyler Patty
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (16/18)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    13:00Kudy kam
    Přítomné nebezpečí nebo budoucí hrozba? (R)
    Hovoří: Petr Janoušek
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - obrácení (R)
    Autor, čte: Martin Moldan
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    Šalomounovi nástupci (31): Tři roky sekání dobroty (2/2) (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín
    Kurzy Alfa online; kniha O zbožnosti; recenze knihy Jak se modlit
    Hovoří: Jan Asszónyi, Veronika Filipová
    17:00Jazzový klub
    Oscar Peterson Trio: CD The Trio (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    BMW nebo favorit? (R)
    Autor, čte: Štěpán Matuška
    18:30Život víry
    Antonín Strnad (R)
    Hovoří: Antonín Strnad, ptá se: Pavel Kohl
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (9/26): Zlá štika
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Emoce versus ovoce Ducha svatého (4/9): Ke kořenům radosti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Genesis 28,10–22
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Veronika Nekudová
    22:00Ke kořenům
    Archeologie, dějiny a identita Izraele (3/7) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Filip Čapek
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (16/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Genesis 28,10–22 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Veronika Nekudová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (16/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Zbožnost (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jan Asszónyi
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Modlitby podle listu Efezským (R)
    Autor, čte: Helena Brdečková
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Emoce versus ovoce Ducha svatého (4/9): Ke kořenům radosti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (31): Tři roky sekání dobroty (2/2) (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - služba
    Autor, čte: Martin Moldan
    07:00Magazín
    Kurzy Alfa online; kniha O zbožnosti; recenze knihy Jak se modlit (R)
    Hovoří: Jan Asszónyi, Veronika Filipová
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Boží bázeň
    Autor, čte: Dan Drápal
    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Genialita Issace Newtona
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (9/26): Zlá štika
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    09:30Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha
    Autor: Lucie Zídková, čte: Lída Hojková
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    Ze světla do světla (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Žofie Kabelková
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Umělá inteligence v legislativě
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (17/18)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    13:00Fortepiano
    Ztráty a nálezy (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michaela Hebelková
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - služba (R)
    Autor, čte: Martin Moldan
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněnou duši (4/10) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, káže: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    18:05Myšlenka na den
    Boží bázeň (R)
    Autor, čte: Dan Drápal
    18:30#nofilter
    Kým se stáváš? (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Tyler Patty
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (10/26): Kaštánek a sluníčko
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Anna Rousová, Barbora Gruszková (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Anna Rousová, Barbora Gruszková, ptá se: Pavel Kohl
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Genesis 29,1–27
    Autor: John V. McGee, autor, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Joshua Aaron: CD Cover The Sea
    Moderuje: Lubomír Honek
    22:00Akademie
    Time management a sebeřízení (2/2) (R)
    Hovoří: Martin Moldan
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (17/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Genesis 29,1–27 (R)
    Autor: John V. McGee, autor, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Oscar Peterson Trio: CD The Trio (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (17/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Ztráty a nálezy (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michaela Hebelková
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Ze světla do světla (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Žofie Kabelková
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Anna Rousová, Barbora Gruszková (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Anna Rousová, Barbora Gruszková, ptá se: Pavel Kohl
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Spiritualita pro zaneprázdněnou duši (4/10) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, káže: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - učení
    Autor, čte: Martin Moldan
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Jídlo
    Autor, čte: Petr Stoy
    08:05Písničky

    08:30Klika
    Milosrdný otec: Boží matematika
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (10/26): Kaštánek a sluníčko
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    09:30Life+
    Nutrition specialist/Výživová specialistka
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Victoria Hawk
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Hans Poulsen Egede - apoštol Grónska
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Volání na misii (4/4)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Thomas Lilliendahl, hovoří: Jiřina Gina Čunková, překlad, host: Irena Lilliendahlová
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (18/18)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    13:00Akademie
    Time management a sebeřízení (2/2) (R)
    Hovoří: Martin Moldan
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů - učení (R)
    Autor, čte: Martin Moldan
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha (R)
    Autor: Lucie Zídková, čte: Lída Hojková
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Joshua Aaron: CD Cover The Sea (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    18:05Myšlenka na den
    Jídlo (R)
    Autor, čte: Petr Stoy
    18:30Průsečíky
    Umělá inteligence v legislativě (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (11/26): Kaštánek mořeplavcem
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Genialita Issace Newtona (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Genesis 29,28–30,43
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam

    22:00Concertino
    Joseph Haydn: Symfonie č. 101 D dur, zvaná Hodiny (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (18/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Genesis 29,28–30,43 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    (R)
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Snubní prsten za život (18/18) (R)
    Autor: Petr Jašek, čte: Michal Bumbálek
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Procházky reformací (4/4) (R)
    Autor: Jan Dymáček, čte: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Umělá inteligence v legislativě (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Genialita Issace Newtona (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (13/16): Život z Ducha (R)
    Autor: Lucie Zídková, čte: Lída Hojková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů a jeho zápas
    Autor, čte: Martin Moldan
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Poznávat Boha
    Autor, čte: Jana Frantíková
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Neohlížet se zpět
    Hovoří: Josef Hurta
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:00Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (11/26): Kaštánek mořeplavcem
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    09:30Víra nespoutaná
    Keňa
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Lucie Endlicherová, překlad, scénář: Lída Hojková
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Pastorace a psychologie
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Dalimil Staněk
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Proměnlivost v životě ženy
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Není nad Ježíšovu lásku (1/21)
    Autor, čte: Marie Frydrychová
    13:00Řeka života
    Hans Poulsen Egede - apoštol Grónska (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Pavel, apoštol pohanů a jeho zápas (R)
    Autor, čte: Martin Moldan
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Nutrition specialist/Výživová specialistka (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Victoria Hawk
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Kormidlo
    Velký a malý rybář (5/8): Povolání (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    čte: Michal Hubáček, Jana Hubáčková, František Hubáček
    18:05Myšlenka na den
    Poznávat Boha (R)
    Autor, čte: Jana Frantíková
    18:30Dary z rukou Mistra
    Volání na misii (4/4) (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Thomas Lilliendahl, hovoří: Jiřina Gina Čunková, překlad, host: Irena Lilliendahlová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (12/26): Kaštánek a štěnátko
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Milosrdný otec: Boží matematika (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Genesis 31,1–32
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    B-Side Band: CD Folk Swings
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Zbožnost (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jan Asszónyi
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Není nad Ježíšovu lásku (1/21) (R)
    Autor, čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Genesis 31,1–32 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Joseph Haydn: Symfonie č. 101 D dur, zvaná Hodiny (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Není nad Ježíšovu lásku (1/21) (R)
    Autor, čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Hans Poulsen Egede - apoštol Grónska (R)
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Proč Bůh mluví? (2/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Milosrdný otec: Boží matematika (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Nutrition specialist/Výživová specialistka (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    Host: Victoria Hawk
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Petrovo zapření Krista
    Autor, čte: Karel Fridrich
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Svět je krachující firma
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Emoce versus ovoce Ducha svatého (5/9): Pokoj - "dobře vyzenovanej"?
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (12/26): Kaštánek a štěnátko
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Kompas
    Šalomounovi nástupci (32): Počínal si rozumně
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor

    11:00Písničky

    11:15Život víry

    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Není nad Ježíšovu lásku (2/21)
    Autor, čte: Marie Frydrychová
    13:00Rozmarýna
    Pastorace a psychologie (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Dalimil Staněk
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Petrovo zapření Krista (R)
    Autor, čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Víra nespoutaná
    Keňa (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Dabing: Lucie Endlicherová, překlad, scénář: Lída Hojková
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    B-Side Band: CD Folk Swings (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Svět je krachující firma (R)
    Autor: Petr Hajčiar, čte: Daniel Zeman
    18:30Štafeta
    Proměnlivost v životě ženy (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Kaštánkova dobrodružství (13/26): Cesta do pohádky
    Autor: Hynek Schuster, čte: Marcela Dürrová
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Neohlížet se zpět (R)
    Hovoří: Josef Hurta
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Genesis 31,33–32,15
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Povinnosti rodičů (1/3)
    Autor: John Charles Ryle, čte: Petr Stoy
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Veronika Nekudová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Není nad Ježíšovu lásku (2/21) (R)
    Autor, čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Zbožnost (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jan Asszónyi
    01:00Interval
    B-Side Band: CD Folk Swings (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Volání na misii (4/4) (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Thomas Lilliendahl, hovoří: Jiřina Gina Čunková, překlad, host: Irena Lilliendahlová
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    (R)
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Kým se stáváš? (R)
    Moderuje: Milan Michalko
    Hovoří: Tyler Patty
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Trojí pokušení
    Autor, čte: Šimon Konečný, verše čte: Jitka Vyležíková
    07:00Modlitby podle Bible
    Modlitby podle listu Efezským (R)
    Autor, čte: Helena Brdečková
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Víčko čajové konvice
    Autor: Marie Faldynová, čte: Kateřina Hodecová
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Chvály jako životní styl
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Tibor Máhrik
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:30Tematická sobota
    Co dělat, když nejde skoro nic
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Eliška Opálková
    12:05Pohovka
    Joshua Aaron: CD Cover The Sea (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    13:00Korálky

    Moderuje: Bohdanka Medřická
    14:00Večer pod lampou
    Povinnosti rodičů (1/3) (R)
    Autor: John Charles Ryle, čte: Petr Stoy
    15:00Písničky z archivu
    Studenti pro Krista Brno
    Připravil: Kateřina Hodecová
    15:30Studna slova
    Efezským (44/94): Moc k darování
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor, čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Blaze vám (1/8): Chudí v duchu
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    (R)
    18:05Myšlenka na den
    Víčko čajové konvice (R)
    Autor: Marie Faldynová, čte: Kateřina Hodecová
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie
    NE pornografii
    Hovoří: Pete Lupton
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Archeologie, dějiny a identita Izraele (4/7)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Filip Čapek
    21:00Jazzový klub
    Matthieu Saglio: CD El Camino de los Vientos
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Tajemství Božího království (R)
    Káže: Jiří Kostelník
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Ze světla do světla (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Žofie Kabelková
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.