• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

05:45 Písničky
06:00 Přehled pořadů, písničky
06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Svatební roucho (1/2)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Kalendář - Leden


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Tádžikistán

Jeden z největších zázraků, které Bůh skrze dobu pronásledování vypůsobil, byla změna charakteru. V pomstychtivém zlém člověku se zrodila pokora a tichost. O tom, co se odehrálo, vypráví host z Tádžikistánu v dalším vydání série Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve. Naladíte ve čtvrtek 21. ledna po 9:30.

Vytisknout E-mail

Keňa

Stala se nepovedenou dcerou. Dostávalo se jí bití, přestali jí dávat peníze, takže na rok musela přerušit studia… Ale její víra byla pevná, právě tak, jako je pevný Ten, v něhož uvěřila. Své svědectví o následcích osobního přijetí Ježíše Krista bude vyprávět v dalším vydání pořadu Víra nespoutaná Anne Gachine z Keni. Poslechněte si 28. ledna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.