• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Dýka a kříž (2/23)
13:00 Řeka života
James Dobson (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Marta, Marie a Lazar (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bůh jako módní návrhář?


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Somaliland (1/2)

V církvi slýchali, že Bůh vyřeší každý problém. Realita v Somalilandu, oficiálně neexistujícím státě na severozápadě Somálska, tímto konejšivým přesvědčením průměrného amerického křesťana otřásla do základů. Výstupem ovšem nebyla rezignace. Druhé vyprávění manželů Ripkenových nabízí k poslechu pořad Víra nespoutaná v 9:30 ve čtvrtek 22. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Somaliland (2/2)

V minulém díle relace Víra nespoutaná nás naši hosté pozvali do Somalilandu. Dříve než nám Ruth a Nik Ripkenovi dovolí nahlédnout zblízka do své obrovské osobní oběti, zaposlouchejte se do nesmírně silného svědectví o duchovním prostředí, ve kterém sloužili. K poslechu jste zváni  29. dubna.

Vytisknout E-mail

Boží "šílenství"

Po čtvrté budeme v programu Víra nespoutaná naslouchat vyprávění manželů Nika a Ruth Ripkenových. Kéž se jejich slova stanou něčím víc, než dalším pozoruhodným příběhem. Inspiraci a možná přesměrování pohledů nabízí pořad, který vysíláme ve čtvrtek 6. května.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.