Rádio 7 24 hodin denně česky

Pokud nás posloucháte přes internet, už týden vám dělá z našeho vysílání nepřetržitě společnost čeština. Kdykoliv si pustíte program Rádia 7, uslyšíte české vysílání. Pokud jste se ještě nestihli zorientovat v programu a zjistit, kdy vysíláme program, který máte rádi, případně si oblíbit některý z těch nových, nabízíme základní pomůcku: zde najdete přehledně sestavené vysílací schéma den za dnem. 
10. září 2019 se tak zapsalo výrazně do historie české redakce Trans World Radia. Zvukové i obrazové ohlédnutí za tímto dnem najdete především na naší facebookové stránce; galerie fotek je k nahlédnutí zde.
V sobotu 28. září od 9:30 do 11:00 poslouchejte v rámci tematické soboty záznam úvodních hodin celodenního českého vysílání; hosty byli např. Marek Prosner, Marie Frydrychová, Petr Kolek, Jan Titěra, Martin Holík, Petr Húšť, Tomáš Tyrlík, Tomáš Coufal a další. 

A pokud se vám nechce fotky prohlížet na Facebooku, tady alespoň pár z nich. Zatímco ve studiu seděla Lucie Endlicherová a za mikrofon zvala účastníky slavnostního zahájení vysílání, "dole" (v našem hudebním studiu) se sedělo, povídalo a taky poslouchalo. A takhle to viděl objektiv Filipa Žitného - děkujeme za fotky :-). Přidáme i pár těch z vlastní dílny, abyste měli něco z toho, kdo všechno nás navštívil. 
zahajeni vysilani 02


zahajeni vysilani 03

zahajeni vysilani 04

zahajeni vysilani 05

zahajeni vysilani 06

zahajeni vysilani 08

zahajeni vysilani 09

zahajeni vysilani 10

zahajeni vysilani 11

Vytisknout