• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

13:00 Rozmarýna
Volání do hlubin (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Člověku nebývá dobře, je-li sám (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Odmítnutí


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Tři v jednom

Slavoj Raszka  se více než dvacet let věnuje mladým lidem, má za sebou nesčetně přednášek na školách a v současné době vede jeden sbor Církve bratrské ve Třinci. To ale zdaleka není vše. O svých třech láskách, které má v srdci, bude hovořit ve Fortepianu 3. května.

Vytisknout E-mail

Různé podoby misie

Všichni víme, co dělá takový misionář. Wikipedie praví, že cílem misionáře je propagace náboženství. Co na to říká Václav Bednář, který strávil mnoho let na misii směrem na východ od naší země a nyní se s manželkou chystá přestěhovat na Balkán? To se dozvíte ve Fortepianu 10. května, kdy si s Lenkou Malinovou bude povídat o různých podobách misie. Poslouchat můžete od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

K čemu dnes Letnice?

Letnice patří mezi nejvýznamnější křesťanské svátky. Kde vzaly svůj název, k čemu se vztahují a jaký význam mají pro nás dnes? O tom všem a ještě o dalších souvisejících věcech si budeme povídat - jak jinak - s letničním pastorem Jiřím Kostelníkem z Kopřivnice. Nepůjde ale jen o biblické vyučování, a teorii, ale také o osobní rovinu. Poslechněte si Fortepiano v pondělí 17. května od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.