• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

10:45 Písničky
11:00 Rozmarýna
Sušenky a skořice (R)
12:00 Sváteční slovo
Zbav se jí (R)
12:05 Interval
Zuby nehty: CD Srdce ven (R)
13:00 Kormidlo
Havěť (7/12): Mol

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Zbav se jí


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Irák

"Kdyby k tomu nedošlo, nebyl bych dost připravený zůstat ve své zemi." Pastor J. i s celou rodinou zůstávají v Iráku, ačkoli většina křesťanských vedoucích využila příležitost a vycestovala do bezpečnějších oblastí. O svém "výcviku" v žaláři režimu Saddama Husseina vypráví pastor J. v relaci Víra nespoutaná v 9:30 ve čtvrtek 13. května.

Vytisknout E-mail

Utrpení a milující Bůh?

Jak porozumět utrpení v životě? Jak se to srovnává s existencí dobrého, milujícího Boha? Jaká je souvislost mezi hříchem a strádáním? Zveme vás k setkání s mladým mužem, který se utrpení doslova dotýká 20. května Víra nespoutaná s Michalem Kody Kislickim, který v době natáčení rozhovoru trávil většinu roku službou na ukrajinské bojové frontě...

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.