• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
Neprošlapanými cestami
11:00 Písničky
11:15 Štafeta
Role muže v rodině (2/5): Otec
11:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Univerzita života


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Tomáš Samiec
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Bejvávalo dobře...

"Jo, to za mých mladých let nebylo," slýcháváme občas kolem sebe, možná překvapivě ze stále mladších úst. Proměna světa a společnosti nejde zastavit. Co dobrého pro sebe v proudu všech proměn našel pastor Pavel Plchot? A proč je podle něj kladení otázek velmi důležitá disciplína do života? Poslechněte si v sobotu 12. června ráno rozhovoru, ke kterému ho do pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu pozvala Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Kristovi diváci

Dlouhá doba izolace změnila mnoho v našich osobních životech i v životě společnosti a církve. V něčem to bylo požehnání, protože jsme si uvědomili sílu společenství, na druhé straně jsme si mohli vybírat z velké nabídky různých akcí na internetu. A právě možnost výběru může mít dva póly. O nich bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 19. června po 8 ranní. Hostem Kateřiny Hodecové bude biskup Apoštolské církve Martin Moldan.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.